10 lat Pasazer.com: Konkurs z Wizz Airem

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
01 października 2014 20:38
W tym roku na 10. urodziny Pasazer.com czeka na Was 10 urodzinowych konkursów.
Reklama

Na ósmy z nich zapraszamy wraz z linią Wizz Air. Do wygrania vouchery na przelot linią Wizz Air Hungary oraz trzy modele Airbusa A320 w skali 1:100, w barwach przewoźnika.

Konkurs potrwa od 1 do 7 października do godziny 23:59. Zwycięzców podamy do 8 października na łamach portalu.


Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie dotyczące Wizz Aira oraz wykonać zadanie konkursowe.

1. Ile baz operacyjnych w Polsce posiada linia Wizz Air? (stan na 1.10.2014)

2. Pokaż gdzie i dlaczego chciałbyś polecieć Wizz Airem.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze prace. Ich autorzy otrzymają voucher na przelot linią Wizz Air. Spośród pozostałych prac wybierzemy trzy interesujące, których autorzy otrzymają model Airbusa A320 w skali 1:100 w barwach przewoźnika.

Voucher na przelot należy wykorzystać do 15 grudnia 2015 r. od momentu ogłoszenia wyników konkursu. Oznacza to, że początek i koniec podróży odbędzie się w tym terminie. Voucher jest ważny dla jednej osoby. Zwycięzca vouchera może przekazać go innej osobie. Voucher dotyczy podróży na dowolnej trasie Wizz Air Hungary w ramach siatki połączeń własnych (z wyjątkiem rejsów Wizz Air Ukraine). Koszty wszelkich zmian, dokonanych po wystawieniu biletu przez Wizz Air oraz potwierdzeniu danych przez zwycięzcę, pokrywa lecący pasażer.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Wizz Air i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie
zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

grafika Pasazer.com
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama