×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Lotniczy ambasador różowej wstążki


Eurolot po raz pierwszy dołączył do Kampanii na Rzecz Walki z Rakiem Piersi, która oficjalnie rusza jutro (1.10). Na jednym z samolotów Bombardier Q400 NextGen, o znakach rejestracyjnych SP-EQH, przewoźnik umieścił naklejkę przedstawiającą różową wstążkę – symbol akcji na całym świecie.


Maszyna z charakterystycznym motywem będzie latała przez cały październik, który tradycyjnie jest uznawany za miesiąc walki z rakiem piersi. Po raz pierwszy różową wstążkę na samolocie mogli podziwiać pasażerowie rejsu Eurolotu z Wrocławia do Brukseli.

Dla linii lotniczej bezpieczeństwo i poczucie komfortu podróżnych są priorytetem, dlatego Eurolot staje się wyjątkowym "powietrznym" ambasadorem oraz "narzędziem" Kampanii. Naklejka z różową wstążką na kadłubie samolotu polskiego przewoźnika to symboliczny i unikatowy gest, który ma przyczynić się do zwiększania świadomości zarówno wśród pasażerek, jak i personelu pokładowego linii, w kwestii profilaktycznych badań. Samolot "w nowych barwach" będzie pojawiać się nie tylko w polskich portach, ale będzie odwiedzać również zagraniczne lotniska, co jeszcze bardziej zwiększy rozpoznawalność tej społecznej akcji.


Co więcej, Załogi Eurolotu będą w trakcie trwania Kampanii nosiły przypięte do munduru różowe wstążki. Linia zachęca również pilotów oraz pozostałych panów pracujących w linii, aby stali się Ambasadorami tej akcji i przypięli do swoich ubrań różowy symbol.

Informacja na temat Kampanii na Rzecz Walki z Rakiem będzie także dostępna na kanałach społecznościowych przewoźnika (m.in. na Facebooku) oraz na stronie eurolot.com. Co więcej, na pokładach samolotów Eurolotu pojawią się przez pierwsze dni października zapowiedzi promujące akcję. Dodatkowo, w siedzibie przewoźnika w Warszawie będzie ustawiony przy recepcji specjalny ekspozytor z różowymi wstążkami i każdy z odwiedzających będzie mógł zebrać jedną ze sobą.  

Polska regionalna linia lotnicza została po raz pierwszy partnerem akcji firmy Estèe Lauder Companies, która od 1992 roku jest jej organizatorem i promuje profilaktykę badań.

Materiał prasowy
Fot. Eurolot
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie