Eurolot: Lotniczy ambasador różowej wstążki

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
30 września 2014 11:44
1 komentarz
Eurolot po raz pierwszy dołączył do Kampanii na Rzecz Walki z Rakiem Piersi, która oficjalnie rusza jutro (1.10). Na jednym z samolotów Bombardier Q400 NextGen, o znakach rejestracyjnych SP-EQH, przewoźnik umieścił naklejkę przedstawiającą różową wstążkę – symbol akcji na całym świecie.
Reklama
Maszyna z charakterystycznym motywem będzie latała przez cały październik, który tradycyjnie jest uznawany za miesiąc walki z rakiem piersi. Po raz pierwszy różową wstążkę na samolocie mogli podziwiać pasażerowie rejsu Eurolotu z Wrocławia do Brukseli.

Dla linii lotniczej bezpieczeństwo i poczucie komfortu podróżnych są priorytetem, dlatego Eurolot staje się wyjątkowym "powietrznym" ambasadorem oraz "narzędziem" Kampanii. Naklejka z różową wstążką na kadłubie samolotu polskiego przewoźnika to symboliczny i unikatowy gest, który ma przyczynić się do zwiększania świadomości zarówno wśród pasażerek, jak i personelu pokładowego linii, w kwestii profilaktycznych badań. Samolot "w nowych barwach" będzie pojawiać się nie tylko w polskich portach, ale będzie odwiedzać również zagraniczne lotniska, co jeszcze bardziej zwiększy rozpoznawalność tej społecznej akcji.


Co więcej, Załogi Eurolotu będą w trakcie trwania Kampanii nosiły przypięte do munduru różowe wstążki. Linia zachęca również pilotów oraz pozostałych panów pracujących w linii, aby stali się Ambasadorami tej akcji i przypięli do swoich ubrań różowy symbol.

Informacja na temat Kampanii na Rzecz Walki z Rakiem będzie także dostępna na kanałach społecznościowych przewoźnika (m.in. na Facebooku) oraz na stronie eurolot.com. Co więcej, na pokładach samolotów Eurolotu pojawią się przez pierwsze dni października zapowiedzi promujące akcję. Dodatkowo, w siedzibie przewoźnika w Warszawie będzie ustawiony przy recepcji specjalny ekspozytor z różowymi wstążkami i każdy z odwiedzających będzie mógł zebrać jedną ze sobą.

Polska regionalna linia lotnicza została po raz pierwszy partnerem akcji firmy Estèe Lauder Companies, która od 1992 roku jest jej organizatorem i promuje profilaktykę badań.

Materiał prasowy
Fot. Eurolot
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

gość_515a9 2014-09-30 21:04   
gość_515a9 - Profil gość_515a9
Nic, tylko chcą odpokutować za grzechy z 4YOU!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy