×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Polski Bus: Ze Szczecina do Berlina od 1.10


PolskiBus.com informuje, że od 1 października, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchamia połączenie Szczecin - Berlin w ramach nowej linii P19. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji aż 6 połączeń dziennie.


 - Mam przyjemność poinformować, że w ramach dynamicznego rozwoju wprowadzamy kolejną linię do naszej siatki połączeń. Wraz z początkiem października pasażerowie, którzy planują podróże pomiędzy Szczecinem i Berlinem mogą z powodzeniem wybierać nasze komfortowe autokary. Linia P19, która połączy te miasta jest naszą odpowiedzią na wiele zapytań od pasażerów ze stolicy województwa zachodniopomorskiego - mówi Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com w ramach linii P19 ze Szczecina do Berlina będą realizowane z przystanku Dworzec Główny III przy ul. Kolumba 2 o godzinach: 06:45, 08:30, 12:20, 15:45, 18:20, 21:20. Autokary jadące z Berlina do Szczecina będą odjeżdżały z przystanku ZOB Masurenallee 4-6, stanowisko 30 o godzinach: 05:25, 09:35, 11:30, 15:25, 18:35, 21:30. 


Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej PolskiBus.com
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie