×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


10 lat Pasazer.com: Konkurs z firmą myPhone


Sierpień oraz wrzesień dla Pasazer.com to zawsze miesiące wyjątkowe. To czas urodzin naszego serwisu. W tym roku czeka na Was 10 urodzinowych konkursów.


Na ósmy z nich zapraszamy wraz z firmą myPhone. Do wygrania nawet dwa smartfony myPhone Luna, które dziś (24.09) miały swoją oficjalną premierę.

Konkurs potrwa od 24 do 30.09 do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 2.10 na łamach naszego portalu.


Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie dotyczące myPhone oraz wykonać zadanie konkursowe.

1.  Czy myPhone Luna może obsługiwać dwie karty sim jednocześnie?

2.  Ty i Twój smartfon w podróży: opisz, narysuj, zrób zdjęcie lub nagraj film.

Odpowiedzi i zadanie konkursowe należy przesyłać na specjalny adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy najciekawszą pracę, a jeżeli zgłoszeń będzie powyżej 500, to wtedy wybierzemy dwóch zwycięzców. Ich autor/autorzy otrzymają smartfon myPhone Luna.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez firmę myPhone i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

grafika Pasazer.com

myPhone to istniejące od 2005 r. przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów (pod nazwą myTab) i akcesoriów. Jego siedziba znajduje się we Wrocławiu. Na rynku najbardziej znane jest z wytwarzania telefonów na dwie karty SIM (tzw. Dual SIM), których w swojej ofercie posiada kilkanaście. Spośród innych technologii stosowanych w telefonach myPhone wymienić należy: telewizję w telefonie, nagrywanie audycji radiowych, radio FM, odtwarzacz plików MP3 oraz video, modulator głosu, wyświetlacz dotykowy i inne.

Produkty myPhone można nabyć w wybranych sieciach handlowych (m.in. MediaMarkt, Saturn, Real, Vobis), produkty dystrybuowane są również poza granicami Polski (w takich krajach, jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Austria, Niemcy).Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie