10 lat Pasazer.com: Konkurs z firmą myPhone

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
24 września 2014 20:45
Sierpień oraz wrzesień dla Pasazer.com to zawsze miesiące wyjątkowe. To czas urodzin naszego serwisu. W tym roku czeka na Was 10 urodzinowych konkursów.
Reklama
Na ósmy z nich zapraszamy wraz z firmą myPhone. Do wygrania nawet dwa smartfony myPhone Luna, które dziś (24.09) miały swoją oficjalną premierę.

Konkurs potrwa od 24 do 30.09 do godziny 23:59. Zwycięzców podamy 2.10 na łamach naszego portalu.


Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie dotyczące myPhone oraz wykonać zadanie konkursowe.

1. Czy myPhone Luna może obsługiwać dwie karty sim jednocześnie?

2. Ty i Twój smartfon w podróży: opisz, narysuj, zrób zdjęcie lub nagraj film.

Odpowiedzi i zadanie konkursowe należy przesyłać na specjalny adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy najciekawszą pracę, a jeżeli zgłoszeń będzie powyżej 500, to wtedy wybierzemy dwóch zwycięzców. Ich autor/autorzy otrzymają smartfon myPhone Luna.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez firmę myPhone i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

grafika Pasazer.com

myPhone to istniejące od 2005 r. przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją telefonów komórkowych, smartfonów, tabletów (pod nazwą myTab) i akcesoriów. Jego siedziba znajduje się we Wrocławiu. Na rynku najbardziej znane jest z wytwarzania telefonów na dwie karty SIM (tzw. Dual SIM), których w swojej ofercie posiada kilkanaście. Spośród innych technologii stosowanych w telefonach myPhone wymienić należy: telewizję w telefonie, nagrywanie audycji radiowych, radio FM, odtwarzacz plików MP3 oraz video, modulator głosu, wyświetlacz dotykowy i inne.

Produkty myPhone można nabyć w wybranych sieciach handlowych (m.in. MediaMarkt, Saturn, Real, Vobis), produkty dystrybuowane są również poza granicami Polski (w takich krajach, jak: Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Austria, Niemcy).
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy