Ryanair będzie dostępny w Amadeusie

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
24 września 2014 13:28
5 komentarzy
Ryanair nawiązuje współpracę z Amadeus w zakresie dystrybucji swojej oferty przez system od 1 listopada br. Dzięki rewolucyjnej technologii light ticketing firmy Amadeus przewoźnik udostępni użytkownikom systemu Amadeus szeroki zakres taryf i pełną ofertę usług dodatkowych.
Reklama

Porozumienie obejmuje również nowe taryfy Business Plus stworzone przez przewoźnika z myślą o potrzebach korporacji i osób podróżujących służbowo. W pakietach tych uwzględniono takie elementy jak: elastyczna modyfikacja biletu, 20-kilogramowy limit bagażu, ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, pierwszeństwo wejścia na pokład oraz wybór miejsc premium. Dzięki zawartej umowie użytkownicy systemu Amadeus nie będą musieli uiszczać żadnych dodatkowych opłat podczas rezerwacji usług linii lotniczej, mając jednocześnie dostęp do tych samych taryf, które znajdują się w innych kanałach dystrybucyjnych przewoźnika, w tym na jego stronie internetowej. Nawiązana współpraca stanowi ważny krok w realizacji strategii Ryanair, zakładającej dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców.


- Cieszymy się z partnerstwa z firmą Amadeus, która dostarcza technologię zapewniającą nam duże możliwości dotarcia do klientów biznesowych i korporacyjnych. Obsługując ponad 27 proc. naszych klientów podróżujących służbowo, kontynuujemy nasze wysiłki, których celem jest udoskonalenie najlepszych usług dla biznesu w Europie dzięki niższym taryfom, większej punktualności lotów i dostosowanym usługom w ramach taryfy Business Plus. Dla osób podróżujących służbowo, korporacji i firm TMC podpisana dziś umowa oznacza większy dostęp do naszych niskich taryf lotniczych i największej europejskiej sieci połączeń – skomentował Michael O’Leary, CEO, Ryanair.

- Ryanair jest jedną z najpopularniejszych na świecie niskokosztowych linii lotniczych, dlatego jesteśmy zachwyceni, że przewoźnik dostrzegł wartość współpracy z Amadeus przy rozszerzaniu swojego zasięgu, wydajności i możliwości w zakresie merchandisingu. Nasza technologia umożliwi biurom podróży dokonywanie rezerwacji usług przewoźnika w łatwy i bezproblemowy sposób. Dla użytkowników systemu Amadeus zawarta umowa jest wyrazem naszego zaangażowania w innowacyjność, której celem jest udostępnienie naszym klientom jak najbogatszej oferty lotniczej” – powiedział Holger Taubmann, SVP Distribution, Amadeus.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_27a10 2014-09-25 07:44   
gość_27a10 - Profil gość_27a10
@BA850 "Co oferuje Ryanair takim klientom?"
- wyjątkową możliwość spierania się z obsługą lotniska o to, że wymiar bagażu podręcznego jest o 1 cm większy niż mikroskopijne normy założone przez linię
- unikalną opcję opłaty za bagaż rejestrowany
- niezwykłe przeżycia związane z siedzeniem w samolocie dotykając kolanami swojego podbródka
- niesamowitą okazję do obserwacji olbrzymiej ilości ludzi robiących trzodę na pokładzie samolotu
:)
BA850 2014-09-24 21:36   
BA850 - Profil BA850
Linie tradycyjne zarabiają najwięcej na ruchu biznesowym, a ten raczej prędko nie zacznie korzystać z usług Ryanaira. I taryfa "biznesowa" tego tu nie zmieni. Bizness nadal wybierze linie tradycyjne, bo na lotach opłacanych przez korporacje zbierają mile, za które potem mogą sobie na wakacje latać z rodzinami. Do tego mają przywileje wynikające ze statusu frequent flyer: business class check-in, business lounge, priority boarding, extra bagaż za free czy zniesienie opłaty za przekroczenie limitu 23kg. Co oferuje Ryanair takim klientom?
gość_27a10 2014-09-24 21:04   
gość_27a10 - Profil gość_27a10
@gość_a30ab Poza tym właśnie nie lata do pierwszorzędnych portów. Mało kto lecący np. do Azji będzie chciał lecieć przez jakieś tam Hahn albo Beauvais, zamiast FRA i CDG.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama