Emirates: 10 lat światowej klasy sieci poczekalni

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
23 września 2014 15:01
Ponad 22 miliony klientów skorzystało już z luksusów oferowanych przez Emirates Lounges od chwili otwarcia pierwszej międzynarodowej poczekalni przewoźnika poza lotniskiem w Dubaju.
Reklama

W roku obrotowym zakończonym w marcu 2014 r. z 36 poczekalni linii Emirates skorzystało ponad cztery miliony klientów na całym świecie. Luksusowe obiekty obsługiwane są przez załogę liczącą 1400 osób i mówiących w 25 językach.

Emirates otworzyły swój pierwszy międzynarodowy lounge w Brisbane w 2004 r., oferując ten sam wysoki standard obsługi i jakość produktów, których klienci klas premium mogą oczekiwać na pokładzie samolotu. Od tego czasu przewoźnik zainwestował w sieć poczekalni ponad 320 milionów dolarów, otwierając nowe obiekty i udoskonalając już istniejące.

Łącznie Emirates Lounges zajmują powierzchnię ​​69565 metrów kwadratowych i oferują klientom jednocześnie 11526 miejsc, co odzwierciedla popyt na usługi tego typu oraz nieustanny rozwój przewoźnika.

- Poczyniliśmy znaczne inwestycje w rozwój naszej sieci poczekalni w ciągu ostatniej dekady i zamierzamy robić to dalej, ponieważ postrzegamy ją jako integralną część oferty dla naszych klientów - powiedział Mohammed H. Mattar, wiceprezes Emirates Airport Services.


Emirates posiada 36 dedykowanych poczekalni w swej sieci obejmującej sześć kontynentów w tym w Auckland, Bangkoku, Pekinie, Birmingham, Brisbane, Colombo, Delhi, Dubaju (x6), Dusseldorfie, Frankfurcie, Glasgow, Hamburgu, Hong Kongu, Istanbule, Johannesburgu, Kuala Lumpur, Londynie Gatwick, Londynie Heathrow, Manchesterze, Melbourne, Mediolanie, Monachium, Nowym Jorku - JFK, Paryżu - Charles de Gaulle, Perth, Rzymie, San Francisco, Shanghaju, Singapurze, Sydney oraz Zurychu.

Najważniejsze informacje na temat poczekalni Emirates:
  • Brisbane – Pierwsza poczekalnia Emirates poza lotniskiem w Dubaju otwarta w 2004 r. Lounge posiada niesamowity 360-stopniowy widok na lotnisko i okolice,
  • Nowy Jork JFK – pierwsza poczekalnia sieci Emirates zapewniająca klientom bezpośrednie przejście do samolotu,
  • Londyn Heathrow i Singapur posiadają jedne z najczęściej odwiedzanych międzynarodowych poczekalni Emirates,
  • Prawo wstępu do ekskluzywnych poczekalni mają pasażerowie Emirates podróżujący w klasie pierwszej i w klasie biznes oraz członkowie Skywards Emirates Platinum i Gold,
  • Goście mogą korzystać z szerokiej oferty bufetu oferującego wyśmienite dania zarówno kuchni regionalnej jak i światowej, oraz bezpłatnego baru oferującego najlepsze wina, drinki i szampany,
  • Inne usługi obejmują: w pełni wyposażone centrum biznesowe z połączeniem Wi-Fi, telewizory oraz czytelnie, prysznice, a także pokój przeznaczony do modlitw,
  • W poczekalniach znajdują się włoskie marmurowe podłogi, złote zegary firmy Rolex, skórzane fotele oraz meble mahoniowe - wszystko według światowych standardów jakości Emirates.
Materiał prasowy
Fot. Emirates
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama