×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


JAL: Sky Suite w Boeingach B787-8


Linie Japan Airlines przedstawiły nową kabinę "Sky Suite" także w Boeingach 787-8. Dreamlinery z nowym wnętrzem polecą na trasach z Tokio (NRT) do Frankfurt (JL407/408) oraz Nowego Jorku (JL004/003).

Japan Airlines zaprezentowały pokład B787-8 w bardzo wygodnej konfiguracji dla... 161 pasażerów.


Klasa biznes posiadać będzie 38 (2-2-2) w pełni automatycznych, nowoczesnych i rozkładanych do pozycji leżącej foteli, które zapewnią pasażerom lepszy komfort podróży. Można je wychylić do 180 stopni, co pozwala na przekształcenie ich w wygodne łóżko o długości 188 cm i szerokości 70 cm. Mimo dwójkowej konfiguracji każdy z pasażerów w tej klasie będzie miał dostęp do przejścia. Fotele tej klasy posiadać będą także indywidualny system rozrywki z dotykowym 16-calowym ekranem oraz możliwością podłączenia laptopa lub innego urządzenia elektronicznego.

W klasie ekonomicznej premium zasiądzie 35 pasażerów (2-3-2). W tej klasie zainstalowane będą w pełni automatyczne, nowoczesne i rozkładane częściowo fotele, które zapewnią pasażerom lepszy komfort podróży. Każdy fotel tej premium posiadać będzie indywidualny system rozrywki z dotykowym 13-calowym ekranem oraz możliwością podłączenia laptopa lub innego urządzenia elektronicznego.

Kabina klasy ekonomicznej wyposażona zostanie w 88 (2-4-2) nowoczesnych, lżejszych i cieńszych foteli, które zwiększą przestrzeń oraz ilość miejsca na nogi. Dodatkowymi udogodnieniami są regulowane zagłówki oraz lepszy profil siedzenia. Wszystkie fotele będą wyposażone w indywidualny system rozrywki z 11-calowym dotykowym ekranem.

Nowy system audio-wideo zapewni indywidualny program rozrywkowy dla każdego. Pasażerowie wszystkich klas będą mieli do wyboru hity kinowe, seriale, gry, muzykę, a nawet książki audio.

Obecnie flota przewoźnika składa się ze 115 Boeingów, w tym 15 B787-8 Dreamliner. Cztery z nich otrzymają nową kabinę "SKy Suite". Od 1 grudnia tego roku tak skonfigurowane maszyny będą wykonywać rejsy na trasie Tokio (NRT) - Frankfurt. Natomiast od 1 stycznia 2015 r. polecą także na trasie Tokio (NRT) - Nowy Jork (JFK).

Piotr Bożyk
Fot. Japan Airlinesgość_16f3f - Profil
gość_16f3f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie