Koleje Śląskie: Konkurs dla fanów kolejnictwa

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
19 września 2014 21:31
Koleje Śląskie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym. Do wygrania warsztaty i współautorstwo kalendarza na 2015 rok.
Reklama

Jeśli jesteś fanem kolejnictwa, a do tego zapalonym amatorem fotografii i nie raz już robiłeś zdjęcia pociągom lub dworcom – masz szansę wygrać warsztaty fotograficzne na terenach Kolei Śląskich oraz stworzyć jedną z kart nowego kalendarza KŚ na 2015 rok.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie Kolei Śląskich jest nadesłanie 3 wybranych zdjęć o tematyce kolejowej, mogą to być zdjęcia taboru, infrastruktury lub pracowników. Zgłoszenia są przyjmowane do 22 września (do godz. 23:59) na adres konkurs@kolejeslaskie.com

24 września rada konkursowa ogłosi, kto weźmie udział w warsztatach fotograficznych w dniach 26 i 28 września (piątek i niedziela). Wybrane zdjęcia zrobione przez uczestników w trakcie warsztatów znajdą się w kalendarzu Kolei Śląskich na nowy rok.

- Nikt inny nie jest lepszym obserwatorem kolejnictwa jak hobbyści, którzy poświęcają wiele czasu, aby uwiecznić ten jeden wyczekiwany kadr. Dlatego też pomyśleliśmy, aby fanów kolei, którzy jednocześnie mają umiejętności fotograficzne zaangażować do opracowania nowego projektu kalendarza Kolei Śląskich. Gwarantujemy, że laureaci wyłonieni w konkursie będą mieli szansę zdobyć wiedzę na temat sztuki fotografii od zawodowca oraz zobaczyć wyjątkowe miejsca – wejść do kabiny maszynisty, czy do bazy Kolei Śląskich w Łazach – mówi Michał Wawrzaszek, rzecznik prasowy Kolei Śląskich.

Zwycięzcy w pierwszy dzień zajrzą do Zawiercia, Tychów i Katowic. W drugim dniu odwiedzą tak zwaną grupę odstawczą, gdzie będą mogli uwiecznić prace naprawcze, serwisowe, czy mycie taboru.

E-mail ze zgłoszeniem nie może przekraczać w sumie 5MB i musi zawierać imię i nazwisko zgłaszającego oraz numer telefonu kontaktowego. Każde zdjęcie musi być również podpisane imieniem i nazwiskiem autora. Laureaci konkursu muszą mieć 18 lat i posiadać swój cyfrowy aparat fotograficzny (organizator nie zapewnia sprzętu na warsztatach). Przejazdy koleją dla uczestników w trakcie trwania warsztatów będą całkowicie bezpłatne.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama