×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Koleje Mazowieckie: 35% zniżki dla firm


Jak co roku Koleje Mazowieckie zachęcają pracodawców do skorzystania z oferty Firma z KM. Dzięki niej pracodawcy mogą wykupić usługę transportową z ulgą 35% dla co najmniej 15 pracowników.Osoby, którym pracodawca wykupi usługę transportową z ulgą 35% będą mogły nabywać ulgowe bilety: jednorazowe, strefowe czasowe KM, okresowe imienne uprawniające do wielokrotnych przejazdów, strefowe KM (miesięczne, kwartalne), odcinkowe (tygodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, kwartalne), sieciowe KM (dobowe KM, 3-dniowe KM, miesięczne, kwartalne, roczne). 

Nowością tym razem jest możliwość wykupienia takiej usługi w dowolnym dniu 2015 r. Oznacza to, że wykupienie usługi np. 1 lutego 2015 r. umożliwia korzystanie z niej przez cały rok, tj. do 31 stycznia roku 2016. Cena sprzedaży jednej usługi transportowej z ulgą 35% Firma z KM w 2015 r. nie ulegnie zmianie i będzie wynosić 400,00 zł (brutto).
gość_6f0f1 - Profil
gość_6f0f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie