×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Siatka LOT-u w zasięgu Lublina


Od października mieszkańcy Lubelszczyzny będą mogli wygodnie przesiadać się w Warszawie na połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT. Będzie to możliwe dzięki objęciu umową code-share połączenia Lublin - Warszawa.


Eurolot na początku września zapowiedział uruchomienie nowej trasy z Warszawy do Lublina, skierowanej przede wszystkim do pasażerów tranzytowych, którzy będą mogli dolecieć Eurolotem ze stolicy województwa lubelskiego do warszawskiego portu przesiadkowego, skąd będą mogli kontynuować swoją podróż na pokładach LOT-u.  

Umowa code-share oznacza, że lubelscy pasażerowie będą mogli zakupić bilet z Lublina na stronie internetowej LOT-u nie tylko do Warszawy, ale także na inne loty polskiego przewoźnika z przesiadką w Warszawie. Dodatkowo dzięki umowie c-s podróż odbywa się na jednym bilecie, a bagaż nadany w Lublinie pasażer odbiera dopiero w miejscu docelowym. Połączenia z Lublina dostępne są też we wszystkich globalnych systemach dystrybucyjnych.

Dotychczas umowa c-s obejmowała loty z Lublina do Gdańska i Wrocławia.
gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie