Siatka LOT-u w zasięgu Lublina

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
18 września 2014 22:10
31 komentarzy
Od października mieszkańcy Lubelszczyzny będą mogli wygodnie przesiadać się w Warszawie na połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT. Będzie to możliwe dzięki objęciu umową code-share połączenia Lublin - Warszawa.
Reklama

Eurolot na początku września zapowiedział uruchomienie nowej trasy z Warszawy do Lublina, skierowanej przede wszystkim do pasażerów tranzytowych, którzy będą mogli dolecieć Eurolotem ze stolicy województwa lubelskiego do warszawskiego portu przesiadkowego, skąd będą mogli kontynuować swoją podróż na pokładach LOT-u.

Umowa code-share oznacza, że lubelscy pasażerowie będą mogli zakupić bilet z Lublina na stronie internetowej LOT-u nie tylko do Warszawy, ale także na inne loty polskiego przewoźnika z przesiadką w Warszawie. Dodatkowo dzięki umowie c-s podróż odbywa się na jednym bilecie, a bagaż nadany w Lublinie pasażer odbiera dopiero w miejscu docelowym. Połączenia z Lublina dostępne są też we wszystkich globalnych systemach dystrybucyjnych.

Dotychczas umowa c-s obejmowała loty z Lublina do Gdańska i Wrocławia.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
jaczro 2014-09-22 10:27   
jaczro - Profil jaczro
Ja mam wątpliwości co do autentyczności gościa_32b91. Coś delikatnie mija się z prawdą. Wziąłem przykład - połowę listopada z powrotem za 2 tyg. Lot LUZ - DUB z LH przez FRA - 732 PLN, przesiadka w FRA czas oczekiwania 1 h 20 min (łącznie 5 h 20 min) powrotny 10 min. dłużej. Te same terminy WMI - DUB - 591,99 PLN; RZE - DUB - 543,99 PLN. Teraz dolicz sobie koszty dojazdu, a przede wszystkim ile pieniędzy byś zarobił w tym czasie spędzonym na podróż. Moi znajomi mieli coś do załatwienia w Gdańsku, po tęgich obliczeniach wyszło najtaniej samochodem (były już loty) szkoda, że nie pomyśleli, że przez te dwa dni stracone na podróż byli w "plecy" ok. 1,5 k PLN!
Cóż ktoś tu pisał o "efekcie tanich linii", w pełni się z nim zgadzam, tam naprawdę zatrudniają specjalistów od psychologii. Tym sposobem są w stanie drożej sprzedać bilety w okolicach świąt niż np. LH. Nawet jak jest taniej to często dojazd do centrum np. Paryża zabiera całą różnicę a dodatkowo czas.
mietek 2014-09-22 09:11   
mietek - Profil mietek
Co się tak czepiacie gościa_32b91? Każdy ma prawo wybierać według własnej oceny. 250zł to spora różnica w cenie i może dla jednej osoby to gra nie warta świeczki ale przy 4 osobach to już okrągły tysiak. Założę się, że większość krytykujących tutaj "krezusów" w ogóle nie lata lub też by pojechało na inne lotnisko jakby było taniej o stówę lub dwie. Anglicy też potrafią pojechać z Londynu do Leeds aby bilet był tańszy.
gość_53c7e 2014-09-22 08:50   
gość_53c7e - Profil gość_53c7e
@gość_32b91 Porownujeszceny Ryanair do Lufthansy? Teraz widze w systemie, ze mozna poleciec LH za troche ponad 1000zl i masz bagaz w cenie! Rozumiem, ze lecisz do BCN z podrecznym? Mozesz tak robic, ale dla mnie wcale taniej nie wychodzi. Mozesz szukac okazji z innych lotnisk i nic w tym dziwnego, ale musisz wiedziec, ze 400zl do BCN w obydwie strony nie pokrywa nawet 50% kosztow lotu. Jestes uzupelnieniem pustych miejsc. Na takich pasazerach linia lotnicza nie zarobi. Zeby z LUZ byly bilety w tej cenie miasto musi doplacic, a to jest zupelnie bez sensu. LH jest lepsza opcja dla wiekszosci osob, a polujacy tylko na promocje zawsze beda.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama