Emirates i Jetstar rozszerzają umowę code-share

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
17 września 2014 16:38
Emirates i Jetstar rozszerzają obowiązującą umowę code-share. Liczba obsługiwanych wspólnie przez przewoźników połączeń w całym regionie Azji i Pacyfiku wzrośnie z 25 do 30, co zapewni klientom Emirates jeszcze większy wybór kierunków.
Reklama

Od 26 października 2014 r. pasażerowie Emirates będą mogli podróżować na pokładzie samolotów Jetstar Airways na nowych trasach pomiędzy:
  • Christchurch - Wellington
  • Penang - Singapur
  • Medan - Singapur
  • Rangun - Singapur
  • Melbourne - Ayers Rock (Uluru)
Nowe usługi poszerzą wspólną siatkę połączeń Emirates i Jetstar, która obecnie liczy 25 kierunków.

Już teraz członkowie Emirates Skywards, programu lojalnościowego przewoźnika, mogą zbierać mile, dokonując rezerwacji lotów w taryfach economy Starter Plus, economy Starter Max lub Business Max na międzynarodowych trasach obsługiwanych przez Jetstar Airways, Jetstar Asia, Jetstar Japan oraz Valuair. Ponadto umowa obowiązuje podczas rezerwacji lotów krajowych w obrębie Australii i Nowej Zelandii w przypadku, gdy stanowią one uzupełnienie lotów międzynarodowych.

- Poszerzenie współpracy w zakresie umowy code-share z Jetstar jest dla nas niezwykle ważnym momentem, ponieważ nieustannie dążymy do rozwoju siatki połączeń dostępnych dla naszych pasażerów. Siatka Emirates liczy obecnie 145 kierunków, a dzięki partnerstwu z Jetstar zaoferujemy dodatkowe 30 połączeń w regionie Dalekiego Wschodu i Australazji - powiedział Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy Emirates.


- Rozwój wspólnej siatki Emirates i Jetstar przyniesie również wymierne korzyści dla członków Emirates Skywards, którzy będą mogli wykorzystać swoje mile na jeszcze dalsze podróże, np. na wakacyjny wyjazd do Penang czy na zwiedzanie Nowej Zelandii - dodał Antinori.

Pasażerowie podróżujący na pokładach samolotów Jetstar mogą korzystać z równie kompleksowych usług, obejmujących m.in. pokładowe posiłki i napoje oraz wysoki limit bagażowy, jakie oferują Emirates. Wszyscy pasażerowie Emirates obsługiwani przez Jetstar otrzymują karty pokładowe podczas odprawy dokonywanej przed pierwszym odcinkiem podróży.

Mile Skywards są przyznawane w ciągu dwóch tygodni od zakończenia podróży na podstawie numeru członkowskiego Emirates Skywards, który należy podać podczas rezerwowania biletów.

Pozostała lista kierunków objętych umową code-share dostępna jest w naszym artykule: "Code-share linii Emirates i Jetstar".

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama