×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbus: Nowe schowki na bagaż w A320


Podczas wystawy Airline Passenger Experience APEX Expo 2014 w USA, Airbus zaprezentował wygląd nowych, większych i obrotowych schowków na bagaż podręczny.


Jesteście zmęczeni walką ze współpasażerami o miejsce w schowkach na bagaż podręczny gdy jako ostatni pojawiacie się na pokładzie? Jeżeli tak, to Airbus zdaje się rozumieć, że więcej miejsca w schowku na bagaż, to podstawowa potrzeba podróżującego człowieka.

Dlatego wczoraj (16.09) europejski producent ogłosił rozpoczęcie nowego projektu schowków na bagaż podręczny pod nazwą "Pivot Bins". Jest to odpowiedź na nowy projekt Boeinga zaprezentowany pod nazwą "Space Bins".

- Jednym z powodów, dla których A320 jest najszybciej sprzedającym się samolotem na świecie jest to, że stale pracujemy z naszymi klientami w celu ciągłej poprawy samolotu i jego wnętrza - powiedział Daniel Baubil, wiceprezes Airbusa i szef programu A320.


Pierwszą linią jaka wypróbuje nowe schowki w rodzinie A320 będzie Delta Air Lines. Pierwszy tak wyposażony samolot A321 trafi do przewoźnika w pierwszym kwartale 2016 r.

Airbus poinformował również, że obecni użytkownicy rodziny A320 będą mogli modernizować swoją kabinę w oparciu o nowe schowki od początku 2016 r. Natomiast A320neo już w standardzie będzie posiadał nowe schowki na bagaż podręczny.

Piotr Bożyk
Fot. Airbus Mediagość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie