×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


4You Airlines opuściły biuro w "Gromadzie"


Spółka 4You Airlines opuściła biuro w warszawskim hotelu "Gromada". Informację, którą uzyskaliśmy od dwóch czytelników przez platformę "Daj znać", potwierdziliśmy w biurze "Gromady".Spółka opuściła biuro prawdopodobnie w piątek. Jak dowiedzieliśmy się w "Gromadzie", o opuszczenia biura nikt właściciela obiektu nie poinformował, a sama wyprowadzka była bardzo pospieszna. 

Pracownica biura "Gromady" przekazała nam, że nie może dodzwonić się na jedyny znany numer do 4You Airlines. 

Nie wiadomo, gdzie obecnie znajduje się biuro spółki i cała dokumentacja. 


Zgodnie z informacjami na stronie przewoźnika wciąż nie działa też płatność kartami kredytowymi. Oznacza to, że przelew do cypryjskiego biura podróży jest jedyną możliwością zapłaty za obiecywane przez spółkę loty regularne, które mają ruszyć 3 listopada. 

Dziś popołudniu, wbrew informacjom, które potwierdziliśmy w Gromadzie, władze spółki 4You Airlines przesłały do naszej redakcji prośbą o sprostowanie w którym zapewniają, że siedziba firmy się nie zmieniła. Sprostowanie publikujemy pod tym linkiemgość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie