×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gwarancja ubezpieczeniowa TUI Poland


Biuro Podróży TUI otrzymało gwarancję ubezpieczeniową na sezon 2014/2015. Kwota gwarancji jest najwyższa na rynku polskim i wynosi ponad 200 mln zł.


Dla wylotów z polskich lotnisk gwarancja opiewa na kwotę 189,8 mln zł. Dla wylotów z lotnisk niemieckich gwarancja na nowy sezon wynosi 10,6 mln. Gwarancja podobnie jak w sezonach poprzednich została wystawiona przez ubezpieczyciela biur podróży DRS Deutscher Reisepreis-Sicherungsverein VVaG. 

Przedmiotem gwarancji jest pokrycie kosztów powrotu klientów do kraju, w wypadku gdy organizator turystyki wbrew obowiązkowi nie zapewni tego powrotu. Klienci również mogą liczyć na zwrot wniesionych wpłat, w wypadku gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki, impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana. Ubezpieczenie dotyczy dodatkowo pokrycia zwrotu części wpłat wniesionych przez klientów za część imprezy turystycznej, która nie zostanie zrealizowana z przyczyn dotyczących organizatora turystyki.
gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie