Do Warszawy z Bydgoszczy ale przez Poznań

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
10 września 2014 20:03
4 komentarze
Przegląd prasy:
Pasażerowie Eurolotu podróżujący z Bydgoszczy do Warszawy w ostatnich dniach latają przez Poznań. Władze naszego portu lotniczego nie widzą w tym nic złego. Urząd Marszałkowski żąda wyjaśnień.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza Bydgoszcz", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_b8d2a 2014-09-11 22:43   
gość_b8d2a - Profil gość_b8d2a
Wiele hałasu o nic... jak zwykle! Kiedys w koncu ktos madry przyjdzie i zaora te wszystkie mikrolotniska (BZG, LCJ, LUZ, IEG, SZY, RDO), ktore maja szanse obsluzyc milion pasazerow za 20 lat lub wiecej, bo powstanie szybka kolej laczaca te miasta z duzymi lotniskami i nie bedzie wiecej postekiwan i utyskiwan.
krzysiekl 2014-09-11 08:27   
krzysiekl - Profil krzysiekl
Bydgoszcz niech da kasę na dodatkowe połączenia kolejowe do Warszawy, mogą nawet zrobić...code-share:P

To za krótki lot na dotowanie go tak dużą kwotą.
prezesik 2014-09-10 23:43   
prezesik - Profil prezesik
To jest wielkie halo, bo Bydgoszcz co miesiąc wyskakuje z 1 mln zł za te loty a Poznań nie. Swoją drogą - to może być krok do precedensu - skoro lotniska / władze lokalne / regionalne (niepotrzebne skreślić) płacą FR/W6 za promocję na kadłubach samolotów tudzież w magazynach pokładowych, to za chwilę może okazać się, że będą np. loty RZE-BZG-STN-BZG-RZE (a przewoźnik uzna, że zaoferował dodatkowo połączenie krajowe między BZG a RZE).
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama