Trzy nowe taryfy w ofercie Eurolotu

9 września 2014 18:14
6 komentarzy
Eurolot wprowadza do swojej oferty trzy nowe rodziny taryf o nazwach: Bronze, Silver oraz Gold. Zastąpią one dotychczas obowiązujące grupy Promo, Basic i Premium.
Reklama
Najnowsza propozycja przewoźnika, która od dzisiaj będzie wprowadzana do systemu rezerwacyjnego etapami, umożliwia pasażerom wybór optymalnej dla siebie ceny biletu z określonymi warunkami podróży oraz dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Nowa struktura taryf dotyczy podróży Eurolotem od 26 października br. czyli od początku sezonu zimowego.

- Elastycznie reagujemy na to, co się dzieje w branży lotniczej. Bacznie obserwujemy zarówno trendy
na rynku, jak i słuchamy opinii naszych pasażerów. Decyzja o wprowadzeniu zróżnicowanej, trzystopniowej oferty taryfowej to przede wszystkim wynik analizy badań, przeprowadzonych wśród naszych podróżnych. Wierzę, że znaleźliśmy "złoty środek" i nasza nowa propozycja będzie korzystna zarówno dla pasażerów biznesowych, poszukujących pełnego pakietu udogodnień, jak i tych z mniejszym portfelem, których interesuje sam przelot w jak najniższej cenie
- mówi Mateusz Kokosiński, Dyrektor Handlowy Eurolot SA.


Taryfa ekonomiczna, nazwana "Bronze", jest adresowana głównie do tych osób, którym zależy na ponoszeniu jak najmniejszego kosztu podróży czyli np. podróżują wyłącznie z bagażem podręcznym, bez bagażu rejestrowanego czy nie korzystają z oferty cateringowej na pokładzie samolotu. To optymalna propozycja dla tych, którzy podróżują przede wszystkim w celach turystycznych oraz udają się na krótkie weekendowe wyjazdy. W ramach taryfy przewoźnik oczywiście daje możliwość wykupienia przewozu bagażu rejestrowanego do 23 kg oraz skorzystania odpłatnie z oferty cateringowej w trakcie lotu. Brązowa oferta nadal pozostawia możliwość bezpłatnej odprawy online oraz na lotnisku. Co istotne, najmłodsi pasażerowie czyli niemowlęta (do 2 lat) nadal korzystają z bezpłatnego przelotu w ramach tej taryfy
na rejsach krajowych.

Natomiast kolejna nowa taryfa "Silver" to doskonała propozycja dla pasażerów, którzy cenią sobie komfortową podróż w przystępnej cenie. W cenę biletu wliczona będzie zarówno 1 sztuka bagażu podręcznego, jak i rejestrowanego, a także możliwość skorzystania z odprawy online i na lotnisku. Srebrna taryfa pozostawia także podróżnym swobodę zmiany swojej rezerwacji za opłatą. Podtrzymane zostają również korzystne warunki podróżowania dla niemowląt (bezpłatnie po kraju) oraz dzieci od 2 do 15 lat (50 proc. od taryfy).

Z kolei, z myślą o pasażerach biznesowych, którym zależy na wysokim standardzie obsługi i komforcie podróży, została stworzona taryfa "Gold". Osoby z niej korzystające, będą miały do swojej dyspozycji dedykowany numer linii telefonicznej w ramach Call Center Eurolotu. Ponadto, na pokładzie samolotu – podczas wszystkich lotów - otrzymają bezpłatnie zimny lub ciepły napój, słodką przekąskę lub posiłek, a na rejsach zagranicznych dodatkowo napoje alkoholowe. Na tym nie koniec - pasażer zabierze ze sobą na pokład dwie sztuki bagażu podręcznego oraz dwie rejestrowanego, natomiast najmłodsi podróżni zachowają dotychczasowe atrakcyjne warunki przelotu – niemowlęta bezpłatnie na krajowych rejsach, a dzieci w wieku 2-15 lat – 50 proc. od taryfy.

Co więcej, wśród korzyści złotej taryfy znajduje się możliwość skorzystania z opcji szybkiego przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku (tzw. Fast track, który dostępny jest w wybranych portach) oraz bezpłatne dokonanie wszelkich zmian w rezerwacji. W najbliższym czasie zostaną też wprowadzone nowe usługi w ramach tej taryfy - bezpłatny wybór miejsca w samolocie (także tego z większą przestrzenią na nogi), jak również pasażerowie będą mogli skorzystać z saloników biznesowych w portach (czyli business lounge) za opłatą. Opłata ta nie będzie dotyczyła podróżnych, którzy już wykupili bilety w ramach specjalnej ofert biznesowej dla firm - Eurolot Pass.

W zależności od wybranej oferty, przykładowo ceny biletów na rejsy z Warszawy będą dostępne już od 429 złotych w taryfie Bronze (w obie strony), od 550 złotych w taryfie Silver (w obie strony) oraz od 1 698 złotych w taryfie Gold (w obie strony). Pełna oferta, dotycząca nowych taryf będzie dostępna na stronie przewoźnika.

Materiał prasowy
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
usuniety 2014-09-10 07:38   
usuniety - Profil usuniety
@gosc_6bc23: Będzie utrzymane. Loty są już w systemie.
gość_99118 2014-09-09 23:43   
gość_99118 - Profil gość_99118
A SILVER ma wliczac jedzenie?
gość_29a14 2014-09-09 20:42   
gość_29a14 - Profil gość_29a14
bardzo dobry pomysl
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy