10 lat Pasazer.com: Konkurs z Eurolotem

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
09 września 2014 16:42
Sierpień oraz wrzesień dla Pasazer.com to zawsze miesiące wyjątkowe. To czas urodzin naszego serwisu. W tym roku czeka na Was 10 urodzinowych konkursów.
Reklama

Na czwarty z nich zapraszamy wraz z linią Eurolot. Do wygrania bilet dla dwóch osób na połączenie z siatki Eurolot (z wyłączeniem połączeń do Chorwacji, Heringsdorfu oraz code-share) oraz 2 zestawy gadżetów przewoźnika, w tym model Bombardiera Q400 w barwach kanadyjskiego producenta.

Konkurs potrwa od 9 do 14 września do godziny 23:59. Zwycięzców podamy do 16 września na łamach naszego portalu.
Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie dotyczące Eurolotu oraz wykonać zadanie konkursowe.

1. Do jakich miast Eurolot otwiera nowe połączenia z Warszawy (ogłoszone w okresie 20.08-9.09)?

2. Przyślij zdjęcie własnego autorstwa prezentujące Bombardiera Q400 Eurolotu.

Odpowiedzi należy przesyłać na konkursowy adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy jedną najciekawszą pracę autora. Ich autor otrzyma bilet dla dwóch osób. Spośród pozostałych prac wybierzemy dwie interesujące - ich autorzy otrzymają model Bombardiera Q400 w skali 1:100 w barwach producenta oraz gadżety Eurolotu.

Bilet należy wykorzystać do 31 grudnia 2014 roku od momentu ogłoszenia wyników konkursu. Oznacza to, że początek i koniec podróży odbędzie się w tym terminie. Bilet ważny jest dla 2 osób. Zwycięzca biletu nie może przekazać go innej osobie. Bilet dotyczy podróży na dowolnej trasie Eurolotu w ramach siatki połączeń własnych (z wyjątkiem rejsów sezonowych do Chorwacji i Heringsdorfu oraz code-share) na pokładzie samolotu Bombardier Q400 NextGen. O zamiarze wykorzystania biletu należy poinformować Biuro Prasowe Eurolot SA w nieprzekraczalnym terminie minimum 2 tygodnie przed planowaną podróżą.

Koszty wszelkich zmian, dokonanych po wystawieniu biletu przez Eurolot SA oraz potwierdzeniu danych przez zwycięzcę, pokrywa pasażer. Rezerwacją biletu zajmuje się Biuro Prasowe Eurolot SA. Kontakt to: media(@)eurolot.com

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Eurolot i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie
zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

grafika Pasazer.com
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama