10 lat Pasazer.com: Konkurs z Bombardierem

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
06 września 2014 14:53
Sierpień oraz wrzesień dla Pasazer.com to zawsze miesiące wyjątkowe. To czas urodzin naszego serwisu. W tym roku czeka na Was 10 urodzinowych konkursów.
Reklama

Na trzeci z nich zapraszamy wraz z firmą Bombardier Aerospace. Do wygrania jest sześć modeli Bombardiera CSeries: trzy CS100 oraz trzy CS300.

Konkurs potrwa od 6 do 8 września do godziny 23:59. Zwycięzców podamy do 10 września na łamach naszego portalu.


Zasady są bardzo proste. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie dotyczące Bombardier Aerospace oraz wykonać zadanie konkursowe.

1. Do której linii lotniczej z grupy Lufthansy trafi model CSeries?

2. Zaprojektuj logo na 10 lat Pasazer.com.

Odpowiedzi i zadanie konkursowe należy przesyłać na specjalny adres e-mail: konkurs(@)pasazer.com. Spośród prawidłowych odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze prace. Ich autorzy otrzymają model Bombardiera CSeries CS300 w skali 1:100. Spośród reszty prac wybierzemy także trzy najciekawsze. Ich autorzy otrzymają model Bombardiera CSeries CS100 w skali 1:100.

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez firmę Bombardier Aerospace i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com. Regulamin konkursu.

grafika Pasazer.com

Bombardier Aerospace to część grupy Bombardier. Jest trzecią największą firmą branży lotniczej (po Boeingu i Airbusie) i czwartym pod względem wielkości dostawcą samolotów komercyjnych (po Boeingu, Airbusie i Embraerze).Jej otwarcie rozpoczęło pozyskanie firmy Canadair, będącej wtedy własnością rządu Kanady i mającej największe w historii firm kanadyjskich straty. Po przejęciu w 1986 r. Canadaira i przywróceniu jego rentowności, Bombardier przejął de Havilland Canada – nierentownego podwykonawcę Boeinga z Toronto. Kilka lat później, w 1989 r., specjalizujący się już w korzystnych przejęciach Bombardier, kupił bliskiego bankructwa wytwórcę samolotów z Belfastu, Short Brothers. Rok później wykupił upadającą legendę samolotów biznesowych, firmę Learjet z Wichita, w stanie Kansas.

Firma posiada osiem zakładów produkcyjnych: w Belfaście, Tucson, Wichita, Downsview i North Bay, Saint-Laurent, Dorval oraz w Mirabel.
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama