Eurolot kasuje trzy trasy. Z Rzeszowa i Gdańska

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
05 września 2014 15:02
38 komentarzy
Linia lotnicza Eurolot kasuje od sezonu zimowego trzy swoje trasy; z Rzeszowa do Rzymu, oraz z Gdańska do Zurychu i Brukseli.
Reklama

Okres zimowy w branży lotniczej zawsze jest mniej intensywny dla ruchu pasażerskiego, dlatego konieczne jest optymalne dostosowanie się przewoźnika, zwłaszcza siatki połączeń i wykorzystania floty, do tych słabszych przewozowo miesięcy. Każdy kierunek jest na bieżąco analizowany pod kątem rentowności, zatem te połączenia, których wyniki znalazły się poniżej oczekiwań Eurolotu oraz nie mają perspektywy poprawy w najbliższych miesiącach zostaną zawieszone.-Ze względu na wyniki przewozowe, zdecydowaliśmy o zawieszeniu niektórych tras – to konieczność dla wszystkich przewoźników i nasza firma też musi elastycznie dostosować swoje możliwości przewozowe oraz ekonomiczne do rynku lotniczego w sezonie zimowym. Trasy sezonowe, jak na przykład połączenia do Chorwacji, powrócą ponownie w przyszłym sezonie letnim – mówi Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolot.

Przewoźnik zapowiedział jednocześnie uruchomienie nowych tras z Warszawy do Lublina oraz Dusseldorfu.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
veinte 2014-10-05 17:00   
veinte - Profil veinte
Czemu BRU WRO nie bedzie juz?
Szybciej niz lotem i to jeszcze z kanapka i wafelkiem i sokiem chociaz. Nie to LOT...
przemolot 2014-09-16 13:23   
przemolot - Profil przemolot
Czyli prawie tak jak pisałem kilka dni temu. Oby Gdańsk został. Dopiero dzisiaj pojawiły się bilety na listopad, mniej więcej półtora miesiąca przed pierwszy lotem. A później znowu będzie, że "Wyniki tych tras znalazły się poniżej oczekiwań przewoźnika oraz nie rokują poprawy w najbliższych miesiącach".
kola 2014-09-16 13:04   
kola - Profil kola
Gdańsk został 2x
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama