×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot kasuje trzy trasy. Z Rzeszowa i Gdańska


Linia lotnicza Eurolot kasuje od sezonu zimowego trzy swoje trasy; z Rzeszowa do Rzymu, oraz z Gdańska do Zurychu i Brukseli.


Okres zimowy w branży lotniczej zawsze jest mniej intensywny dla ruchu pasażerskiego, dlatego konieczne jest optymalne dostosowanie się przewoźnika, zwłaszcza siatki połączeń i wykorzystania floty, do tych słabszych przewozowo miesięcy. Każdy kierunek jest na bieżąco analizowany pod kątem rentowności, zatem te połączenia, których wyniki znalazły się poniżej oczekiwań Eurolotu oraz nie mają perspektywy poprawy w najbliższych miesiącach zostaną zawieszone.-Ze względu na wyniki przewozowe, zdecydowaliśmy o zawieszeniu niektórych tras – to konieczność dla wszystkich przewoźników i nasza firma też musi elastycznie dostosować swoje możliwości przewozowe oraz ekonomiczne do rynku lotniczego w sezonie zimowym. Trasy sezonowe, jak na przykład połączenia do Chorwacji, powrócą ponownie w przyszłym sezonie letnim – mówi Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolot.

Przewoźnik zapowiedział jednocześnie uruchomienie nowych tras z Warszawy do Lublina oraz Dusseldorfu.

gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie