×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot: Z Warszawy do Lublina i Dusseldorfu


Eurolot uruchomi loty z Warszawy do Lublina oraz Dusseldorfu. Loty do Lublina odbywać się będą 6 razy w tygodniu, zaś do Niemiec dwa razy dziennie.


Niemiecka trasa jest ściśle ukierunkowana na pasażerów biznesowych – to region postrzegany jako rozwijające się centrum gospodarcze, dla których połączenie lotnicze z Warszawą będzie dodatkowym ułatwieniem oraz atutem w relacjach handlowych. 

Połączenie zostanie uruchomione 26 października. Loty odbywać się będą od poniedziałku do soboty. Start z Lublina zaplanowano na godzinę 5.55, a lądowanie w Warszawie na 6.45. Start z Warszawy do Lublina o godz. 22.45, w Lublinie samolot ma lądować o 23.35  Ceny biletów będą się zaczynać od 99 zł. 
Eurolot uruchomi zimą kolejne połączenie krajowe - z Warszawy do Lublina. Eurolot będzie operował ze stolicy do portu w Lublinie z częstotliwością 6 razy w tygodniu. To propozycja skierowana przede wszystkim do pasażerów tranzytowych, którzy szybko i wygodnie dotrą Eurolotem ze stolicy województwa lubelskiego do warszawskiego portu przesiadkowego, skąd będą mogli kontynuować swoją podróż.


Pasażerowie będą mieli nadal do dyspozycji bezpośrednie rejsy m.in. z Krakowa i Gdańska do Amsterdamu, z Krakowa do Zurychu oraz z Lublina do Mediolanu. Te zagraniczne porty przede wszystkim generują dobre wyniki przewozowe, a także cieszą się sporym zainteresowaniem polskich podróżnych. 

fot. Piotr Bożyk
gość_242ea - Profil
gość_242ea
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie