easyJet: Dostępny rozkład na sezon letni

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
03 września 2014 13:05
6 komentarzy
Linie lotnicze easyJet udostępniły do sprzedaży bilety na loty w sezonie letnim 2015, na razie do końca maja. W Polsce przewoźnik operuje tylko z podkrakowskich Balic.
Reklama

easyJet, czwarta największa europejska linia lotnicza, ogłasza nowy rozkład lotów na wiosnę 2015 w terminach od 29.03 do 31.05. Ponad 14 mln biletów jest już dostępnych na stronie internetowej przewoźnika. Pasażerowie zainteresowani lotami w tym okresie mogą z wyprzedzeniem rezerwować bilety w najbardziej atrakcyjnych cenach. easyJet lata obecnie z ponad 130 portów lotniczych w 30 krajach, a w ofercie przewoźnika jest ponad 700 tras na terenie Europy, Rosji, Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu.


Pasażerowie z Polski mają do wyboru najnowsze połączenie easyJet z Krakowa do Hamburga. Pierwszy lot planowany jest już na 4 listopada a loty na tej trasie będą odbywały się trzy razy tygodniu, we wtorki, piątki i niedziele.

Z usług przewoźnika korzysta rocznie ponad 12 milionów klientów biznesowych. Wybierają oni easyJet m.in. ze względu na możliwość nieograniczonych zmian daty wylotów (w taryfie Flexi Fare), wyboru miejsc w samolocie oraz szybkiej odprawy. Ponadto, samoloty easyJet startują z lotnisk, do których 300 milionów Europejczyków może dojechać w ciągu zaledwie godziny, a loty cechuje jeden z najwyższych w wskaźników punktualności, w porównaniu do konkurencyjnych linii lotniczych.

Na pokładach easyJet z Krakowa polecimy do
  • Belfastu
  • Bristolu
  • Bazylei
  • Edynburga
  • Liverpoolu
  • Londynu Gatwick
  • Londynu Southend
  • Paryża Charles de Gaulle
  • Hamburga (od sezony zimowego)
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
Tagi
easyjet ezy

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_42710 2014-09-03 22:44   
gość_42710 - Profil gość_42710
gość_47dd1; to radzę się najpierw przelecieć U2 oraz FR i W6 a dopiero potem spamować.
gość_47dd1 2014-09-03 20:10   
gość_47dd1 - Profil gość_47dd1
Wg mnie U2 świadczy usługę na poziomie identycznym lub W6 i minimalnie wyższym od FR dlatego nie rozumiem takiego zachwytu tą linią. Najprzyjemniejszym LCC w Europie jest bez wątpienia DY i własnie na rozwój tej linii w Polsce liczę najbardziej. W dodatku widać, że DY widzi wielki potencjał naszego rynku o czym świadczy otworzenie kilku długich (z wysokimi kosztami) jak na Europę tras (AGP, MAD, BCN, TFS, LPA). Czekamy kolejne nowości w sezonie letnim 2015.
wojtek 2014-09-03 17:59   
wojtek - Profil wojtek
Generalnie artykuł jest o wprowadzeniu rozkładu na sezon letni. Po co wymieniacie więc połączenie KRK-SEN, skoro 14 września połączenie to zostanie zamknięte i nie ma go w sprzedaży ani w sezonie zimowym, ani w letnim?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama