Zgarnij przelot na Karaiby w oczekiwaniu na promocję KLM

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
02 września 2014 13:48
3 komentarze
Tym razem KLM zaprasza do rywalizacji, w której stawką są dwa bilety lotnicze na bajeczne Wyspy Karaibskie. Niecodzienny konkurs jest zapowiedzią nadchodzącej, sześciodniowej promocji cenowej KLM, która ruszy już 10 września br. i obejmie 25 egotycznych kierunków!
Reklama

Udział w nim może wziąć każdy. By wygrać, wystarczy zarejestrować się na stronie konkursowej wyobrazsiebietutaj.pl, i stworzyć nietuzinkową treść e-kartki z wyimaginowanej podróży w daleki świat. Autor najbardziej kreatywnego wpisu poleci wraz z osobą towarzyszącą na bajeczną wyspę Curacao! Natomiast uczestnicy głosowania na najlepszą e-kartkę mogą wygrać weekend w Amsterdamie!

Chcę zagrać i co dalej?


Odwiedź stronę konkursową wyobrazsiebietutaj.pl i zarejestruj się – dzięki temu dostaniesz powiadomienie o starcie promocji cenowej KLM, w której wkrótce będzie można kupić przeloty w świat w obniżonych cenach. Drugi krok, to udział w konkursie. Stwórz własną e-kartkę: wybierz obrazek i napisz do bliskiej osoby kilka zdań, jakbyś właśnie był w miejscu, w którym zrobiono fotografię. Możesz napisać, co tylko chcesz, po prostu bądź superkreatywny! Pamiętaj, że zadanie polega na tym, aby Twój tekst oczarował jury. Po wpisaniu treści, Twoja pocztówka trafi automatycznie do adresata oraz do jurorów. Na koniec otrzymasz wiadomość potwierdzającą Twój udział, a jednocześnie zaproszenie na wrześniową imprezę plenerową, na której odbędzie się finał konkursu.


W kolejnym etapie jury konkursu wskaże spośród wszystkich nadesłanych kartek finałową dziesiątkę, która zostanie zaprezentowana podczas imprezy plenerowej w Warszawie 9 września. Jej uczestnicy wybiorą zwycięzcę, który otrzyma 2 bilety do Curacao. Na imprezie przewidziano także inne atrakcje m.in. ogłoszenie szczegółów promocji cenowej KLM na loty w egzotyczne zakątki świata, karaibskie drinki dla pierwszych 200 zaproszonych gości, a także stanowisko degustacyjne Bacardi dla wszystkich! Wieczór uatrakcyjnią liczne występy. Dzięki wokaliście pochodzącemu z Kuby o pseudonimie Tony Junior Big, w rytmach reggaeton poszybujemy do najbardziej egzotycznych destynacji KLM. A artystyczna rewia samby As Belezas do Brasil oraz DJ Ed Szynszyl zapewnią nam dobre granie do ostatnich minut imprezy! Ponadto będzie okazja porozmawiać z podróżnikiem Tomkiem Michniewiczem, a także zrobić sobie zabawne zdjęcie z odległego miejsca na świecie, dzięki greenboxowi. Doskonała atmosfera gwarantowana!

Zarejestruj się w konkursie na wyobrazsiebietutaj.pl, aby dostać zaproszenie i dołącz do nas! Zapraszamy na imprezę w karaibskim stylu już 9 września br. do Baru SEZON, Bulwar Flotylli Wiślanej (w Warszawie przy Moście Czerniakowskim). Startujemy o godzinie 18.00! Obejrzyj Wystawę Pocztówek KLM, zagłosuj na najlepszą e-kartkę i wygraj weekend w Amsterdamie. Pamiętaj, że jeśli Twoja pocztówka znajdzie się w finale i zwycięży w głosowaniu, bilety lotnicze do Curacao otrzymasz jedynie wtedy, gdy będziesz na miejscu!

Ważne! To impreza pod gołym niebem – ubierz się ciepło! A jeśli danego dnia, pogoda w Warszawie okaże się zupełnie mało "karaibska", organizatorzy wyślą uczestnikom konkursu e-mail z nowym miejscem imprezy.

Dlaczego Curacao?

Wyobraź sobie wyspę, na której malownicze zatoki otula szmaragdowo-niebieskie morze. Złoty piasek rozpościera się poniżej mieniącego się tysiącem kolorów zachodu słońca. Gdzie jedyna myśl, która zaprząta Ci głowę to zaplanowanie kolejnego dania na rajskiej wyspie. Wyobraź sobie Curaçao: najbardziej strzeżona tajemnica na Wyspach Karaibskich

Materiał prasowy
grafika KLM
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_2f332 2014-09-03 16:22   
gość_2f332 - Profil gość_2f332
Ale teraz nikt nie debiutuje na polskim rynku ... wiec i promocja będzie skromniejsza bo po co się ścigać z samym sobą ...
mietek 2014-09-03 09:58   
mietek - Profil mietek
E no nie gadaj. Jak EK wchodził i były Malediwy za 1,5k to KLM też dał ceny do dalekiej Azji w przedziale 1,5-2k co uważam za bardzo dobrą ofertę.
gość_2f332 2014-09-02 21:35   
gość_2f332 - Profil gość_2f332
Te ich promocje zawsze są marne
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama