Z Bydgoszczy ucieknie nawet Ryanair?

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
01 września 2014 09:19
3 komentarze
Przegląd prasy:
Jeszcze tylko przez dwa miesiące obowiązywać będzie umowa między województwem kujawsko-pomorskim a liniami Ryanair, dzięki której samoloty taniego przewoźnika startują z bydgoskiego lotniska.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_74863 2014-09-02 13:30   
gość_74863 - Profil gość_74863
Strasznym błędem było dofinansowanie firmy LOT-EuroLOT na grube miliony za połączenie z Warszawą.Widząc tą głupią desperację Ryanair może zacząć Bydgoszcz szantażować i też żądać bajońskich dopłat.Wydaje się,że najlepsza była by opcja zerowa.Bydgoszcz zrywa wszelkie umowy,choćby miało to np.oznaczać półroczne unieruchomienie portu.Rzeczywistość zwłaszcza rynkowa nie znosi próżni i potem zaczną zgłaszać się inni przewoźnicy,ale każdy na równych warunkach.A,że w Bydgoszczy jest duży potencjał świadczą letnie połączenia czarterowe,gdzie jest wolny rynek.I ten wolny rynek czarterów wakacyjnych pokazuje,że Bydgoszcz ma czarterów dziesięć razy więcej niż np.Lublin lub Szczecin.Pomorze i Kujawy to region dobrze zaludniony i ludzie stąd chcą latać do Europy i świata.Trzeba tylko wolnemu rynkowi pozwolić tu wejść,a nie uginać się przed szantażystami.
gość_7d1a8 2014-09-01 17:22   
gość_7d1a8 - Profil gość_7d1a8
Przede wszystkim powinni skonczyc z tymi kretynskimi przetargami i promocjami bo skutecznie zniechecili w ten sposob innych przewoznikow do siebie. Teraz wlasnie powinni przestac placic i odczekac az obecne polaczenia beda mogly byc otwierane jako nowe i wtedy znajda sie inni ( Wizzair etc ...). Bydgoszcz to nie Gdansk ale ma swoj potencjal
gość_a2692 2014-09-01 15:55   
gość_a2692 - Profil gość_a2692
Drodzy Wladcy Bydgoszczy i Torunia oraz Kujawsko-Pomorskiego! Jesli znowu podpiszecie umowe na dofinansowanie Ryana w BZG nie dostaniecie mojego glosu w najblizszych wyborach! Szkoda publicznych pieniedzy na to dziadostwo jakim jest Ryanair. Zamiast Ryana sciagnijcie do BZG Lufe, Austriaka lub Swiss albo Adrie by stworzyc polaczenie z duzym i waznym hubem jak FRA, MUC, ZRH lub VIE, tak by mozna bylo latac w swiat z BZG.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama