Ryanair: Aktualizacja aplikacji mobilnej

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
31 sierpnia 2014 23:54
Ryanair ogłosił wprowadzenie najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej, co powoduje, że klienci będą mogli w jeszcze łatwiejszy sposób wyszukiwać i rezerwować loty oraz dokonywać odprawy.
Reklama

Aplikacja mobilna Ryanaira, jest dostępna do pobrania na systemy operacyjne iOS jak i Android. Dzięki aplikacji pasażerowie mogą:
  • zalogować się na swoim profilu "My Ryanair",
  • wyszukać tani lot spośród 1600 dostępnych,
  • dokonać szybszej rezerwacji biletu,
  • zarezerwować wybrane miejsce na pokładzie samolotu,
  • mieć wgląd do swojej rezerwacji, dokonywać w niej zmian i dodać bagaż,
  • zarezerwować hotel i wynająć samochód,
  • wykupić dodatkowe usługi takie jak, np. ubezpieczenie podróżne,
  • odprawić się i ściągnąć mobilną kartę pokładową,
  • sprawdzić status lotu.

- Nasza aplikacja mobilna spotkała się z niezwykle pozytywnym odbiorem – została pobrana już przez dwa miliony naszych klientów. Nasza najnowsza wersja oferuje klientom prostszy proces rezerwacji, dostęp do naszej nowej usługi Business Plus i usuwa stare karty pokładowe z systemu. Ciężko pracujemy, aby nieustannie poprawiać naszą aplikację poprzez kolejne aktualizacje, które powodują, że staje się ona jeszcze bardziej użytecznym narzędziem planowania podróży - powiedział Kenny Jackobs, dyrektor marketingu w Ryanair.

Aktualizacja aplikacji mobilnej powoduje, że proces rezerwacji jest jeszcze prostszy, daje dostęp do naszej nowej usługi Business Plus i usuwa stare karty pokładowe z systemu (po 48 godzinach). Aplikacja mobilna Ryanaira, która została ściągnięta już przez 2 mln użytkowników, jest dostępna w językach: angielskim, włoskim i hiszpańskim, a następne wersje językowe będą dostępne wkrótce. Można ją ściągnąć bezpłatnie z iTunes App Store i Google Play lub ze strony internetowej Ryanair.

Fot. Ryanair
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama