×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Retrofit Boeingów 737-400


Polskie Linie Lotnicze LOT planują niebawem przeprowadzić retrofit wnętrz Boeingów 737-400. Informację potwierdził nam podczas wywiadu David Garcia, pełnomocnik zarządu LOT-u ds. handlowych.

Działanie LOT-u to tymczasowe rozwiązanie poprawy komfortu spowodowane brakiem możliwości zamawiania nowych maszyn ze względu na prowadzoną restrukturyzację. B737-400 pozostanę we flocie i zyskają m.in. nowe wygodniejsze fotele.

- Boeingi 737 otrzymają nowy wygląd kabiny. Wymienimy w nich oświetlenie, fotele, wykładziny, a także toalety. Samoloty z nowym wnętrzem pojawią się na naszej siatce z początkiem pierwszego kwartału 2015 roku - powiedział w rozmowie z Pasazer.com David Garcia.


Obecnie we flocie LOT-u znajduje się 37 samolotów, w tym trzy Boeingi 737-400 (SP-LLE, SP-LLF oraz SP-LLG), które na pewno pozostaną we flocie do końca 2016 r. Leasingodawcą maszyn B737 dla PLL LOT jest amerykańska firma AWAS Leasing.

Decyzja długo wyczekiwana przez pasażerów i branżę wydaje się jedyną słuszną kwestią w obliczu oczekiwania na nowe samoloty tego typu.

Już wkrótce zaprosimy Was także na pełny wywiad z Davidem Garcia, z którym rozmawialiśmy m.in. o LOT Travel, siatce połączeń oraz przewozach cargo.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_f1528 - Profil
gość_f1528
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie