×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Nowa oferta dla biznesu


Ryanair coraz mocniej walczy o rynek pasażerów biznesowych. Przewoźnik uruchomił dziś (27.8) usługę Business Plus, czyli odpowiednik klasy biznes w liniach tradycyjnych.Usługa Business Plus jest do wykupienia podczas rezerwacji biletów. System jest zorganizowany dokładnie tak samo, jak rezerwacja klasy biznes w liniach tradycyjnych. 

W ramach pakietu Business Plus pasażer w cenie biletu otrzymuje: elastyczne zmiany rezerwacji, 20-kilogramowy bagaż rejestrowany, szybkie przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na wybranych lotniskach, pierwszeństwo przy boardingu oraz lepsze miejsca w samolocie. 

Jak podkreśla przewoźnik w komunikacie prasowym, 25 proc. pasażerów Ryanaira to osoby podróżujące w celach biznesowych. To własnie do nich skierowana jest nowa usługa. Irlandzka linia zapowiada, że to nie koniec udogodnień dla tej grupy podróżnych. Wkrótce bilety przewoźnika mają pojawić się w drugim globalnym systemie dystrybucji (GDS) - na razie są do kupienia jedynie poprzez Travelport. Podróżni korporacyjni szczególnie często rezerwują bilety za pomocą GDS-ów. - Firmy są coraz mądrzejsze w planowaniu podróży i już teraz 25 proc. naszych pasażerów to podróżni biznesowi. Teraz oferujemy nawet więcej tras biznesowych, łącząc główne miasta Europy nowymi trasami i z lepszymi rozkładami - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Kenny Jacobs, dyrektor ds. marketingu Ryanaira.

Ceny biletów w klasie Business Plus rozpoczynają się od 295 złotych ze wszystkimi opłatami. 

Szybsze przejście przez kontrolę bezpieczeństwa w tej chwili nie jest dostępne na żadnym z polskich lotnisk. Pasażerowie mogą z tej opcji skorzystać jedynie w Barcelonie-El Prat, Charleroi, Dublinie, East Midlands, Liverpoolu, Londynie-Stansted, Manchesterze i Mediolanie-Bergamo. gość_9b3c2 - Profil
gość_9b3c2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie