Coraz więcej zwolenników wakacji po sezonie

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
25 sierpnia 2014 13:01
Większy spokój w miejscowościach turystycznych, chęć przedłużenia lata i przede wszystkim atrakcyjna cena - to argumenty najczęściej wymieniane przez klientów, którzy wyjeżdżają na wakacje we wrześniu i październiku.
Reklama

- Wakacje po sezonie mają swoich zwolenników, obserwujemy iż coraz więcej osób docenia walory wyjazdu o tej porze. W tym roku notujemy 51-proc. wzrost ilości klientów, którzy wyjadą na wakacje we wrześniu i październiku w porównaniu do roku poprzedniego - mówi Tomasz Pędzik, dyrektor produktu Neckermann Polska.

Posezonowe wyjazdy są nawet o 25-30 proc. tańsze niż te w szczycie sezonu. Duży jest również wybór atrakcyjnych cenowo ofert typu last minute. O tej porze, częściej też można liczyć na cenowe bonusy typu: brak dopłat za pokoje jednoosobowe czy dodatkowe noclegi w cenie. Kiedy w kraju witamy się już z jesienną aurą, na południu Europy lato w pełni. W ulubionych miejscach wypoczynku takich jak Turcja czy Grecja, temperatura powietrza przekracza nawet 30 stopni a wody 26 stopni. Taka pogoda sprzyja wypoczynkowi i aktywnym jego formom np. zwiedzaniu, grze w golfa czy uprawianiu sportów wodnych. Chętnie wyjeżdżają o tej porze seniorzy i osoby z małymi dziećmi.


Korzystając z oferty Neckermanna tygodniowe wakacje w Turcji w hotelu 4-gwiazdkowym z wyżywieniem all inclusive można spędzić już za 1596 zł/os. Biuro podróży „przedłuża lato” oferując przeloty na Riwierą Turecką aż do końca listopada. Za tygodniowy pobyt w hotelu 4-gwiazdkowym z all inclusive w Tunezji zapłacimy 1396 zł/os. Atrakcyjne są ceny samych przelotów np. Neckermann oferuje wyloty na Riwierą Turecką z 6 lotnisk lokalnych w cenie 468 zł/os. a na Kretę 468 zł/os. Ceny zawierają ubezpieczenie oraz opłaty za bagaż.

Tańsze są też wakacje z dojazdem własnym. Jesień to idealna pora na górskie wędrówki. Wakacje w Austrii w Regionie Salzburskim z pobytem w hotelu o średnim standardzie z dwoma posiłkami to koszt 767 zł/os. za 5 nocy. Korzystając z oferty Neckermanna można też udać się do jednej z 45 najciekawszych metropolii - np. 5 noclegów w Pradze ze śniadaniem w hotelu 4-gwiazdkowym będą kosztować nas 617 zł/os.

Fot. Neckermann
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama