×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Coraz więcej zwolenników wakacji po sezonie


Większy spokój w miejscowościach turystycznych, chęć przedłużenia lata i przede wszystkim atrakcyjna cena - to argumenty najczęściej wymieniane przez klientów, którzy wyjeżdżają na wakacje we wrześniu i październiku.

Wakacje po sezonie mają swoich zwolenników, obserwujemy iż coraz więcej osób docenia walory wyjazdu o tej porze. W tym roku notujemy 51-proc. wzrost ilości klientów, którzy wyjadą na wakacje we wrześniu i październiku w porównaniu do roku poprzedniego - mówi Tomasz Pędzik, dyrektor produktu Neckermann Polska. 

Posezonowe wyjazdy są nawet o 25-30 proc. tańsze niż te w szczycie sezonu. Duży jest również wybór atrakcyjnych cenowo ofert typu last minute. O tej porze, częściej też można liczyć na cenowe bonusy typu: brak dopłat za pokoje jednoosobowe czy dodatkowe noclegi w cenie. Kiedy w kraju witamy się już z jesienną aurą, na południu Europy lato w pełni. W ulubionych miejscach wypoczynku takich jak Turcja czy Grecja, temperatura powietrza przekracza nawet 30 stopni a wody 26 stopni. Taka pogoda sprzyja wypoczynkowi i aktywnym jego formom np. zwiedzaniu, grze w golfa czy uprawianiu sportów wodnych. Chętnie wyjeżdżają o tej porze seniorzy i osoby z małymi dziećmi. 


Korzystając z oferty Neckermanna tygodniowe wakacje w Turcji w hotelu 4-gwiazdkowym z wyżywieniem all inclusive można spędzić już za 1596 zł/os. Biuro podróży „przedłuża lato” oferując przeloty na Riwierą Turecką aż do końca listopada. Za tygodniowy pobyt w hotelu 4-gwiazdkowym z all inclusive w Tunezji zapłacimy 1396 zł/os. Atrakcyjne są ceny samych przelotów np. Neckermann oferuje wyloty na Riwierą Turecką z 6 lotnisk lokalnych w cenie 468 zł/os. a na Kretę 468 zł/os. Ceny zawierają ubezpieczenie oraz opłaty za bagaż.  

Tańsze są też wakacje z dojazdem własnym. Jesień to idealna pora na górskie wędrówki. Wakacje w Austrii w Regionie Salzburskim z pobytem w hotelu o średnim standardzie z dwoma posiłkami to koszt 767 zł/os. za 5 nocy. Korzystając z oferty Neckermanna można też udać się do jednej z 45 najciekawszych metropolii - np. 5 noclegów w Pradze ze śniadaniem w hotelu 4-gwiazdkowym będą kosztować nas 617 zł/os. 

Fot. Neckermann
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_8a893 - Profil
gość_8a893
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie