×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Milionowy pasażer w Szczecinie


Ryanair uczcił dziś (20.08) wraz z Portem Lotniczym Szczecin-Goleniów odprawę milionowego pasażera na trasach przewoźnika z i do Szczecina.


Milionową pasażerką została pani Anna Mędlewska, podróżująca do Londynu z mężem, synem oraz szwagrem i jego żoną. Pani Anna poleciała w odwiedziny do brata, ma także zamiar zwiedzić z całą rodziną Londyn. Przedstawicielka linii lotniczej Ryanair podarowała Pani Annie voucher na dwa bilety lotnicze w dwie strony, natomiast Port Lotniczy przekazał szczęśliwej pasażerce zestaw upominków, w tym kosmetyki.


Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 3 połączenia ze Szczecina.

- Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta. Oferujemy obecnie 3 połączenia z Portu Lotniczego Szczecin - Goleniów i jesteśmy zaszczyceni mogąc wręczyć nagrodę pani Annie Mędlewskiej - naszej milionowej pasażerce w Szczecinie. Bardzo cieszy nas fakt, że Polacy coraz częściej wybierają podróż samolotem i jesteśmy przekonani, że liczba pasażerów podróżujących z nami będzie jeszcze szybciej wzrastać. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, aplikacja mobilna, czy możliwość korzystania z opcji płatności PayPal, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny - powiedziała Klaudia Kałążna, manager ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej w Ryanair.


- Pierwszy lot z naszego lotniska linia Ryanair wykonała 30 października 2005 roku, ” i tak to się zaczęło”. Już ponad milion mieszkańców naszego regionu i turystów odwiedzających przepiękne Pomorze Zachodnie skorzystało z naszego lotniska wybierając jako przewoźnika - Ryanair. Dzięki tym połączeniom oszczędzają nie tylko pieniądze, ale i czas. To za pośrednictwem linii Ryanair Wielka Brytania i Irlandia są oddalone od naszego regionu tylko o dwie godziny drogi.
Na milionowego pasażera czekaliśmy prawie 9 lat. Jestem pewien, że przez ten okres czasu udowodniliśmy linii Ryanair, że jesteśmy solidnym partnerem biznesowym a region Pomorza Zachodniego posiada potencjał na uruchomienie w nieodległej przyszłości kolejnych połączeń, co będzie skutkowało tym, iż kolejny milion pasażerów Ryanair obsłużymy w znacznie krótszym czasie
–  powiedział Maciej Dziadosz, prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów.

Aby uczcić dzisiejszą uroczystość Ryanair ogłosza wyprzedaż biletów w cenach rozpoczynających się już od 96 zł na podróż ze Szczecina w okresie od września do listopada 2014r. Oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (25.08), do północy.

Fot. Ryanair
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_b0ba2 - Profil
gość_b0ba2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie