Nowe połączenia Eurolot z Warszawy

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
20 sierpnia 2014 13:00
48 komentarzy
Linie lotnicze Eurolot ogłosiły uruchomienie w nadchodzącym sezonie zimowym czterech nowych połączeń z Warszawy do Niemiec, Chorwacji, Rumunii oraz Mołdawii.
Reklama

Od 26 października 2014 roku przewoźnik będzie oferował pasażerom rejsy na trasach:

Eurolot będzie realizował loty z lotniska Chopina do Niemiec, Chorwacji, Rumunii oraz Mołdawii samolotami Bombardier Q400. Rejsy z Warszawy do Zagrzebia oraz Stuttgartu będą się odbywały 7 razy w tygodniu, do Kluż-Napoki polecimy 6 razy w tygodniu, natomiast loty do Kiszyniowa będą realizowane cztery razy w tygodniu.

Ceny biletów na nowych połączeniach z Warszawy będą się zaczynały od 699 zł (do Stuttgartu) i od 799 zł (na pozostałych trasach) w dwie strony. Cena zawiera przewóz bagażu rejestrowanego.

- Eurolot elastycznie i dynamicznie reaguje na nowe szanse, które pojawiają się na rynku lotniczym. Takie możliwości dają nam właśnie nowe trasy z Warszawy, które od sezonu zimowego znajdą się w ofercie naszych linii. Niektóre z nich, zwłaszcza kierunki „bałkańskie”, określane są często jako niszowe, ale i przyszłościowe, które dopiero czeka znaczny rozwój usług turystycznych oraz ruchu pasażerskiego – mówi cytowany w komunikacie prasowym Tomasz Balcerzak, prezes Eurolot SA.

Balcerzak przypomina, że podobnie było z Chorwacją, którą Eurolot odkrył dla polskich pasażerów. Teraz kierunki do tego kraju należą do najlepszych w ofercie linii.

Potencjał nowych kierunków na mapie połączeń Eurolotu to także pierwszy krok w nawiązaniu długofalowej współpracy z partnerami m.in. z branży turystycznej, w zakresie promocji samej marki Eurolotu, jak i naszego kraju - zapewnia przewoźnik.

Południowo-zachodnia część Niemiec to jeden z najzamożniejszych i najbardziej rozwiniętych ekonomicznie rynków niemieckich, ale również europejskich. Stuttgart to miasto, w którym swoje siedziby mają duże koncerny oraz międzynarodowe korporacje, co przekłada się m.in. na wysoki ruch pasażerski, zwłaszcza biznesowy.

Na razie nowe trasy nie są objęte umową code-share z PLL LOT.

- Będziemy rozmawiać o współpracy z różnymi partnerami i za wcześnie na jakiekolwiek decyzje i deklaracje - mówi
Karolina Bursa, rzecznik prasowa Eurolotu.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_17339 2014-10-22 11:48   
gość_17339 - Profil gość_17339
Elo kasuje kluz napoke
usuniety 2014-08-26 11:28   
usuniety - Profil usuniety
Jest w rozkładzie lotów 3 razy w tygodniu;)
usuniety 2014-08-26 11:27   
usuniety - Profil usuniety
W6 Lublin-Sztokcholm Skavsta od maja 2015 roku;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama