×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Milion pasażerów w Modlinie


Lotnisko w Modlinie przekroczyło milion pasażerów odprawionych w tym roku. Średnia liczba pasażerów obsługiwanych każdego dnia przekracza 4 tysiące.


Milionowym pasażerem podwarszawskiego lotniska okazał się Jacek Dziedzic, który wraz z żoną i dzieckiem podróżował dziś (19.8) rejsem Ryanaira FR 5718 do Bolonii. Otrzymali oni vouchery na lot od Ryanaira oraz dużą torbę upominków od portu lotniczego. 

Jak podaje w komunikacie prasowym lotnisko w Modlinie, port obsługuje w tym roku średnio 4,3 tys. pasażerów dziennie i 129 tys. miesięcznie. Do końca roku zarząd portu lotniczego spodziewa się obsłużenia ok. 1,6 mln pasażerów. To będzie oznaczać, że Modlin stanie się szóstym (lub nawet piątym) lotniskiem w kraju pod względem obsługiwanego ruchu pasażerskiego. 

Statystyki mówią same za siebie. Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającym się lotniskiem, nie tylko jak na warunki polskie, ale i europejskie. Każdego miesiąca przybywa nam nie tylko pasażerów, ale i kierunków oraz liczby połączeń. Za 2 miesiące uruchomiona zostanie baza Ryanaira z 2 samolotami oraz nowe połączenia na Wyspy Kanaryjskie i do Madrytu – przypomina cytowany w komunikacie prasowym Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.

W sezonie letnim z Modlina można polecieć do 26 miast europejskich. Wszystkie loty obsługuje niskokosztowy Ryanair, który z okazji milionowego pasażera na tym lotnisku ogłosił promocję. 

- Ogłaszamy promocję na bilety z Modlina, które można kupić w bardzo niskich cenach, rozpoczynających się już od 39 zł (włączając podatki i opłaty) na podróż od września do listopada 2014 r. Zachęcamy do zarezerwowania lotów jak najszybciej, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (25 sierpnia), do północy - informuje w komunikacie prasowym Klaudia Kałężna, menedżer ds. sprzedaży i marketingu Ryanaira na Europę Środkową i Wschodnią. gość_cbc41 - Profil
gość_cbc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie