×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


4You startuje ze sprzedażą biletów


Dziś (12.08) o godzinie 18:00 z blisko dwutygodniowym opóźnieniem firma 4You Airlines wystartowała ze sprzedażą biletów na swoje nowe połączenia z Rzeszowa i Łodzi.


W sprzedaży znalazło się 16 nowych tras, po osiem z każdego z lotnisk. W promocji inauguracyjnej firma zaoferowała swoim pasażerom pulę 7 tysięcy biletów w cenie 47 zł. 

Jednak nie obyło się bez niespodzianek. Szturm zainteresowanych zakupem biletów zablokował stronę i uniemożliwił ich zakup.
 
- Sytuacja, która miała miejsce po godz. 18:00 przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i spowodowała spowolnienie właściwego procesu jej funkcjonowania. Początki są zawsze trudne, ale robimy co w naszej mocy, aby każdy z Państwa mógł swobodnie korzystać z naszego serwisu. Chwilowo zawieszamy możliwość dodawania postów i komentarzy, ponieważ naszym priorytetem jest przywrócenie możliwości obsługi Państwa na naszej stronie - czytamy na stronie 4You.

Obecnie sytuacja wygląda lepiej, jednak strona działa wciąż dość wolno, a pod niektórymi przeglądarkami jest problem z wyszukiwarką lotów i prezentacją kalendarza cen.

4You wciąż jeszcze nie posiada certyfikatu ani koncesji. Urząd Lotnictwa Cywilnego jednak zapewnia, że proces uzyskania certyfikatu jest w końcowej fazie. Uzyskanie koncesji może potrwać do trzech miesięcygość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie