Na lotnisko szybciej niż komunikacją dojedziesz… rowerem

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
11 sierpnia 2014 13:20
2 komentarze
Przegląd prasy:
Nowojorskie lotnisko LaGuardia nie ma dobrej prasy, jest uznawane za niewygodne, w dodatku dojazd do niego okazuje się fatalny.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

mietek 2014-08-11 14:44   
mietek - Profil mietek
Mnie najbardziej na lotniskach amerykańskich rozwala podział terminali po liniach i liczba tych terminali. W LAX jest ich chyba 8, a tak na prawdę to są pirsy. Powinni zrobić 3 terminale z 3 pirsami każdy i było by czytelniej. A tak to człowiek jedzie tym autobanem i czyta lub słucha o liniach które odlatują z 1, 2 czy 3:) A druga rzecz to jest wychodzenie ludzi z samolotu dokładnie tą samą drogą co się wchodzi. No ale to kwestia braku ścieżki tranzytowej w USA.
marcowy 2014-08-11 14:30   
marcowy - Profil marcowy
generalnie lotniska amerykańskie nie zachwycają, daleko im do np FRA, nie mówiąc o Azji. będąc na ich lotniskach mam wrażenie że najważniejsza jest użyteczność, której są podporządkowane wszystkie inne aspekty.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama