Lufthansa z nagrodami World Travel Awards

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
11 sierpnia 2014 00:02
Lufthansa wybrana wiodącą linią lotniczą w Europie. Terminal klasy pierwszej i saloniki we Frankfurcie również najlepsze w Europie.
Reklama

Czwarty raz z rzędu Lufthansa została wybrana "Wiodącą linią lotniczą w Europie" w plebiscycie World Travel Awards. Nagrody są wręczane najlepszym podmiotom działającym na rynku podróży w Europie, wybranym w głosowaniu 230 tys. profesjonalistów z branży turystycznej i hotelarskiej na całym świecie. Najlepszą linią lotniczą w Europie została Lufthansa, pokonując w ścisłym finale w Atenach jedenastu przewoźników. Po raz pierwszy Lufthansa zdobyła także nagrodę za "Najlepszy salonik lotniczy w Europie" – docenione zostały saloniki Lufthansy na lotnisku we Frankfurcie oraz Terminal klasy pierwszej we Frankfurcie.

- Przez ostatnie 20 lat, World Travel Awards wyróżniało marki, które podwyższają granice doskonałości. W tym okresie Lufthansa stała na czele prestiżowej kategorii przewoźników, zdobywając główną nagrodę 4 lata z rzędu, a 7 razy łącznie. Imponujące walory zostały zauważone przez tysiące profesjonalistów z branży na całym świecie, tym razem doceniających również saloniki przewoźnika - powiedział Graham E. Cooke, prezes i założyciel plebiscytu World Travel Awards.


Graham E. Cooke, prezes WTA (po prawej) świętuje odebranie nagrody z greckim zespołem Lufthansy

- To niesamowite osiągnięcie dla naszych załóg na pokładach i obsługi naziemnej. Naszym celem jest wiodąca pozycja w zakresie obsługi i gościnności, kluczowy czynnik naszych tegorocznych wysiłków, które zostały potwierdzone dzięki temu wyróżnieniu. Będziemy je kontynuować! Wprowadzenie naszej nowej Klasy Ekonomicznej Premium oraz przyspieszona modernizacja nowej Klasy Biznes na trasach międzynarodowych, która zakończy się latem 2015 roku, umożliwią nam zdobycie pozycji lidera w branży. Nie spoczniemy na laurach, ale pozyskamy jeszcze więcej miłośników marki Lufthansa - powiedział Jens Bischof, dyrektor handlowy Lufthansy.

Wyróżnienie Lufthansy w plebiscycie World Travel Awards zbiegło się w czasie z innymi nagrodami. Przewoźnik został nagrodzony tytułem "Najlepsza linia lotnicza Bliskiego Wschodu" podczas gali Business Traveller Middle East Awards 2014 w Dubaju. Wcześniej tego lata, Lufthansa została również uhonorowana tytułami: "Najlepsza zachodnioeuropejska linia lotnicza" oraz "Najlepsza transatlantycka linia lotnicza" podczas gali World Airline Awards w Londynie

Fot. Lufthansa
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
Tagi
lufthansa wta

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama