×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Współpraca PLL LOT i bydgoskiego WZL-2


Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. w Bydgoszczy oraz Polskie Linie Lotnicze LOT podpisali list intencyjny dotyczący możliwości współpracy w zakresie obsługi, serwisowania, prac malarskich i konserwacyjnych na samolotach użytkowanych przez LOT.


Do podpisania listu intencyjnego doszło w siedzibie PLL LOT w Warszawie. Pod dokumentem podpisali się Dariusz Sokólski, prezes WZL Nr 2 S.A. (po lewej) oraz Tadeusz Stachera, dyrektor zarządzania zdatnością do lotu w PLL LOT.Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. w Bydgoszczy są w trakcie realizacji inwestycji złożonej z budowy dwustanowiskowego hangaru do obsługi statków powietrznych kategorii D, płyt postojowych i dróg kołowania. Jeden z hangarów będzie profesjonalną halą do malowania samolotów. Hangar do malowania jaki powstaje w Bydgoszczy będzie najnowocześniejszym obiektem tego typu w Europie co umożliwi zapewnienie malowania przez cały rok z zachowaniem najsurowszych standardów jakościowych i ochrony środowiska.

Rozpoczęcie budowy hangaru nastąpi w pierwszym kwartale 2015 r. a uruchomienie obsługi i malowania statków powietrznych przewiduje się na trzeci kwartał 2016 r.

Fot. WZL-2

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


gość_43ad7 - Profil
gość_43ad7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie