×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Air: Kopenhaga, Berlin, KatowiceBędą nowe połączenia z Bydgoszczy. Port Lotniczy Bydgoszcz podpisze dzisiaj (30.11)umowę na obsługę nowych połączeń z firmą Jet Air. 18 miejscowe Jetstreamy latać będą do Kopenhagi, Berlina oraz Katowic. Nowe połączenia mają zostać uruchomione 7 stycznia 2008.

Koszt biletów wraz z opłatami i podatkami lotniskowymi wyniesie od 300 do 400 zł. Trwają też negocjacje z liniami lotniczymi w sprawie włączenia tych połączeń do ogólnej sieci. Wówczas samoloty w portach w Kopenhadze i Berlinie byłyby skomunikowane z rejsami Jet Air z Bydgoszczy.

- Nasz biznes będzie opłacalny, jeśli uda się wypełnić samoloty w 70 proc. - przekonuje w Gazecie Wyborczej Krzysztof Wicherek, szef Jet Air.

Wicherek zapowiedział również, że w Bydgoszczy powstanie centrum serwisowe samolotów Jet Air. Remonty i przeglądy techniczne odbywać się będą w Wojskowych Zakładach Lotniczych. Przewoźnik planuje w przyszłości uruchomić połączenia do Wiednia.

Paweł CybulakReklama


Booking.com
gość_b59e3 - Profil
gość_b59e3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie