Lotnisko w Modlinie kością przedwyborczej niezgody

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
07 sierpnia 2014 16:59
25 komentarzy
Przegląd prasy:
Lotnisko w Modlinie w ubiegłym roku przyniosło 45,5 mln zł straty. To drugi rok z rzędu, kiedy port znajduje się pod kreską.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
infomodlin 2014-08-08 22:44   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_7f7b9@ zarząd lotniska nie może wynająć na swój koszt drugiej firmy która będzie nadzorowała budowę jeśli tak by zrobili to złamaliby prawo ,, brak przetargu '' jest to spółka Port Lotniczy warszawa-Modlin nawet na papier do pupy muszą zrobić przetarg ,, środki czystości '' :-) archiwum przetargów można zobaczyć że nawet na coś takiego jest.
Więc cytuje to co napisałeś ,, gdy zamawiający nie posiada odpowiedniej kadry merytorycznej zajmującej się nadzorem budowlanym, bo nigdy zewnętrzna firma nie dopilnuje inwestycji tak jakby to zrobił ktoś z własnego podwórka '' z własnej kieszenie może mają kogoś wynająć bądź zatrudnić ?!
Ogarnij się........
infomodlin 2014-08-08 22:38   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_1d031@ bo nie potrafią podać racjonalnego powodu tylko jakieś głupoty
infomodlin 2014-08-08 22:18   
infomodlin - Profil infomodlin
gośc-3efa0@ nigdy nikogo nie obraziłem w żadnym poście ! a fakt nazywam co niektórych hejterami (1.1) slang. osoba która krytykuje coś lub kogoś w bezwzględny sposób; nienawistnik; najczęściej anonimowo lub pod pseudonimem kim taka osoba jest ciebie właśnie można zaliczyć do nich
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama