×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Problemy na pokładzie Eurolotu. Lądowanie w Burgas


Rejs czarterowy Eurolotu numer K2 6242 (wykonywany przez 4YOU Airlines) z Antalyi do Poznania z powodu problemów lądował dziś (6.08) o godzinie 14:30 czasu lokalnego na lotnisku w Burgas.


Poczuliśmy zapach spalenizny. Nagle wypadły maski tlenowe, a pilot gwałtownie zniżył lot - tak sytuację na pokładzie samolotu lecącego do Poznania opisuje w portalu tvn24.pl jeden z pasażerów.

W trakcie lotu pojawiła się konieczność sprawdzenia jednego z systemów, odpowiedzialnego m.in. za klimatyzację w kabinie samolotu. Zgodnie ze standardowymi procedurami bezpieczeństwa załoga skierowała samolot do najbliższego portu - wyjaśnia Karolina Bursa, rzeczniczka Eurolotu.Wszystkim pasażerom przewoźnik zapewnił natychmiast opiekę na lotnisku - wydano napoje i posiłki. Podróżnych jest 177. Na ten moment, prawdopodobnie przegląd samolotu zajmie dłuższy czas. 

Aby zapewnić naszym podróżnym jak najszybszy powrót do Poznania wkrótce zostanie podstawiony zastępczy samolot, którym będą kontynuować rejs do Polski - dodaje Bursa.

Planowany czas przylotu pasażerów do kraju to późne godziny wieczorne. 

Samolot Airbus A320 (UR-CME) należy do ukraińskiej linii lotniczej Yan Air i jest leasingowany w formule ACMI przez Eurolot dla spółki 4YOU Airlines, która jest zleceniodawcą lotów czarterowych.gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie