LOT: Więcej możliwości lotów do Grecji

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
02 sierpnia 2014 09:34
7 komentarzy
Od 1 sierpnia Polskie Linie Lotnicze LOT wraz z grecką linią Aegean oferują sześć rejsów w tygodniu na trasie z Warszawy do Aten, a stamtąd dalej na greckie wyspy.
Reklama

LOT wzmocni swoja ofertę lotów do Grecji oraz współpracę code-share z Aegean Airlines w ramach sojuszu Star Alliance.

Współpraca pomiędzy obiema liniami nie będzie jednak polegać na oferowaniu wspólnych połączeń dla pasażerów podróżujących wyłącznie pomiędzy Warszawa i Atenami lub Atenami i Warszawa. Wspólna oferta dotyczy pasażerów tranzytowych podróżujących via Warszawa lub przez Ateny z/do innych portów początkowych/docelowych.Obaj partnerzy będą obsługiwali trasę do stolicy Grecji do 25 października. Zimą Aegean Airlines w swojej ofercie pozostawi trzy rejsy w tygodniu przy wsparciu LOT-u, który zgodnie z Planem Restrukturyzacji zawiesza na razie to połączenie.

Jest to kolejny element modyfikacji w siatce połączeń konsekwentnie wprowadzanych zgodnie z założeniami przyjętymi w ramach Planu Restrukturyzacji. W sezonie letnim LOT wprowadził korekty, np.: co do pory operowania, na ponad 20 różnych trasach, co zwiększyło zgodnie założeniami swojej strategii możliwości tranzytowe w Warszawie dla pasażerów o ok. 40%. Efekt ten osiągnięto mimo faktu, że rozkładowa siatka przewoźnika nie wzrosła. Połączenie do Aten jest tego elementem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_7ed09 2014-08-07 11:53   
gość_7ed09 - Profil gość_7ed09
Dobre posunięcie
gość_bf708 2014-08-04 23:23   
gość_bf708 - Profil gość_bf708
gosc_dbb73: Co najwyżej masz mniej lotów na WAW-ATH i ATH-WAW, bo skoro jest code-share, to dalej masz możliwość przelotu dwoma przewoźnikami na jednym bilecie.
gość_dbb73 2014-08-04 16:23   
gość_dbb73 - Profil gość_dbb73
Ahhhh ten PR LOT-u... Przeciez jak LO zawiesza ATH na zime i zostawia trase konkurentowi (nawet jesli to konkurent ze *A), to chyba mozliwosci dolotu jest MNIEJ, a nie WIECEJ... Chyba ze czegos nie rozumiem...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama