×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Więcej możliwości lotów do Grecji


Od 1 sierpnia Polskie Linie Lotnicze LOT wraz z grecką linią Aegean oferują sześć rejsów w tygodniu na trasie z Warszawy do Aten, a stamtąd dalej na greckie wyspy.


LOT wzmocni swoja ofertę lotów do Grecji oraz współpracę code-share z Aegean Airlines w ramach sojuszu Star Alliance. 

Współpraca pomiędzy obiema liniami nie będzie jednak polegać na oferowaniu wspólnych połączeń dla pasażerów podróżujących wyłącznie pomiędzy Warszawa i Atenami lub Atenami i Warszawa. Wspólna oferta dotyczy pasażerów tranzytowych podróżujących via Warszawa lub przez Ateny z/do innych portów początkowych/docelowych. Obaj partnerzy będą obsługiwali trasę do stolicy Grecji do 25 października. Zimą Aegean Airlines w swojej ofercie pozostawi trzy rejsy w tygodniu przy wsparciu LOT-u, który zgodnie z Planem Restrukturyzacji zawiesza na razie to połączenie.

Jest to kolejny element modyfikacji w siatce połączeń konsekwentnie wprowadzanych zgodnie z założeniami przyjętymi w ramach Planu Restrukturyzacji. W sezonie letnim LOT wprowadził korekty, np.: co do pory operowania, na ponad 20 różnych trasach, co zwiększyło zgodnie założeniami swojej strategii możliwości tranzytowe w Warszawie dla pasażerów o ok. 40%. Efekt ten osiągnięto mimo faktu, że rozkładowa siatka przewoźnika nie wzrosła. Połączenie do Aten jest tego elementem.gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie