Pasazer.com z nową stroną internetową

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
1 sierpnia 2014 10:22
68 komentarzy
Sierpień dla Pasazer.com to zawsze miesiąc wyjątkowy. To czas urodzin serwisu.
Reklama
Tegoroczny sierpień będzie jednak szczególny. Nie tylko dlatego, że to już 10. urodziny portalu. W tym roku jako niespodziankę przygotowaliśmy coś znacznie większego niż konkursu. W swój jedenasty rok Pasazer.com wchodzi z zupełnie nową stroną internetową!

To nie tylko zmiana grafiki i układu strony, nie tylko zwiększenie jej czytelności, funkcjonalności jak i bezpieczeństwa. Choć to wszystko jest ważne, nowa strona to przede wszystkim okazja do odświeżenia całej idei Pasazer.com. Serwis staje się dzięki niej lepszy, zwiększa zakres tematyczny i jeszcze lepiej będzie odpowiadała zróżnicowanym zainteresowaniom naszych Czytelników.Pasazer.com w nowej odsłonie to już nie jeden, ale trzy serwisy.

Pasazer.com w wersji podstawowej będzie czytelniejszy i przydatniejszy dla Czytelników zainteresowanych lotnictwem, tanimi biletami i podróżami. Będzie nadal oferował informacje w bardziej czytelnej i przejrzystej formie, ale także przedstawiał promocje, nowe połączenia i ciekawe oferty linii lotniczych.

Dla tych, których lotnictwo interesuje bardziej zawodowo, powstaje Pasazer Pro. To portal z informacjami finansowymi i biznesowymi, od wyników linii po nowe zamówienia. Będą w nim także działy "cargo", "technika" i "inwestycje".

Kolejną nowością jest Pasazer Podróże. To portal dla tych, którzy lubią nie tyle latać, co podróżować. Pomysły na nowe wyprawy, porady, ale także wiadomości z biur podróży, hoteli, a także o innych niż samoloty sposobach podróżowania.

Nowy wygląd i nowe działy Pasazer.com powstawały po to, by każdy Czytelnik mógł jak najłatwiej znaleźć to, co go lub ją interesuje.

Wiemy, że kazaliśmy Wam czekać na nową, dostosowaną do współczesnych standardów stronę długo. Poprzednia bez większych zmian przetrwała 10 lat Pasazer.com. Czy nowa przetrwa tak samo długo - nie wiemy. Ale wiemy, że dzięki Wam, Czytelnikom, i Waszej cierpliwości i zaufaniu mamy motywację, by działać nie tylko przez kolejną dekadę, ale i znacznie dłużej.

Nasz nowy wygląd to efekt długich prac, ale jak to zwykle bywa, błędy pewnie się pojawią. Prosimy o wyrozumiałość - możecie nas wyśmiewać, że "Pasazer.com krytykuje cudze strony, a swojej nie umie zrobić", ale róbcie to w sposób konstruktywny. Bo nowa strona to nie koniec pracy. To ważny krok, ale tylko jeden z wielu w procesie nieustannego ulepszania Pasazer.com dla naszych Czytelników.

Dominik Sipiński

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
admin 2014-08-20 17:31   
admin - Profil admin
Działa już rss i zapamiętywanie logowania.
gość_e6b3a 2014-08-12 08:26   
gość_e6b3a - Profil gość_e6b3a
W kalendarzu lotów brakuje możliwości ustawienia kolejności lotów oraz importu lotów z innych stron jak: flightmemory czy openflights
gość_d1278 2014-08-10 11:10   
gość_d1278 - Profil gość_d1278
Czy będzie wersja dla czytników internetowych, tzn. rss? Feedly nie wyszukuje obecnie, przez co nie mam Was jak czytać
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy