Jak w brazylijskim serialu ...

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
23 lipca 2014 12:21
10 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "radom24.pl", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
usuniety 2014-08-01 08:17   
usuniety - Profil usuniety
gosc_0f8f3: póki co jestem wróżem. Czy prorokiem albo bajarzem? Zobaczymy jak długo start tej nowe "linii" się opóźni.
gosc_57d76 2014-07-26 13:39   
gosc_57d76 - Profil gosc_57d76
gosc_77d56: Tylko powiedz mi po co budowac lotnisko w RDO, skoro Okecie z szeroką jak na polskie warunki oferta polaczen odlegle jest o zaledwie 100 km i mozna tam dojechac w godzine. Czy nikt nie zauwazyl, jakie problemy ze sciagnieciem przewoznikow maja pobliskie LUZ i LCJ, czy lotniska w innych miasteczkach typu Radom (jak BZG, IEG) i lotniska sa kula u nogi na wiele lat, bo trzeba doplacac KUPE kasy. Nawet jesli FR, W6 albo 4You zacznie latac z/do RDO, to zapewne na 2-3 trasach i co najwyzej 2-3x w tygodniu, a ceny biletow beda sporo wyzsze niz z WAW, wiec i tak Radomianie beda jechac na Okecie, skad taniej i majac wiecej opcji beda sobie mogli poleciec. Otwarcie polaczen z RDO spowoduje tylko, ze miasto bedzie musialo wydawac pieniadze, ktore mogloby sensowniej wykorzystac gdzie indziej!
gosc_6da27 2014-07-26 00:19   
gosc_6da27 - Profil gosc_6da27
gosc_77d56, UE nie mówiła nic o środkach, bo nie decydowała o ich przyznaniu lub nie przyznaniu. Radom starał się o uruchomienie lotniska od dawien dawna, jest to temat jeszcze z późnych lat 90. Marszałek Struzik nie dał wpisać Radomia na odpowiednią listę tak, by mógł ubiegać się o kasę z UE. Zamiast tego forsował położony bliżej swojego rodzinnego Płocka Modlin. LUZ - decyzja o jego budowie została podjęta długo po decyzji o budowie RDO. Co do budowy obwodnicy, ta leży w gestii GDDKiA, a nie gminy. Zganiaj sobie wszystko na polityków, ale prawda jest taka że w Radomiu od długiego czasu duża liczba mieszkańców chciała budowy lotniska i było dużo poparcie społeczne dla takiej decyzji. A politycy... okazało się że słuchają głosu ludu. A że lud ciemny, a lotnisko ma mały potencjał - to już inna sprawa. Istotnym jest natomiast, że jest to chyba najtańszy port lotniczy w Polsce, więc i może przeżyć nawet z niedużym ruchem.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama