Zatłoczone niebo nad Polską

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
19 lipca 2014 15:16
14 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Wirtualna Polska", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_82bf9 2014-07-30 05:00   
gosc_82bf9 - Profil gosc_82bf9
hahahahaaaa pozdro z ams
gosc_e9efb 2014-07-22 19:05   
gosc_e9efb - Profil gosc_e9efb
marlenax88: co do Grecji, Tunezji, Włoch do Rosji to zgoda - dokładnie to nazwałem drobnicą latającą do Rosji. Trudno mi sobie wyobrazić, że jest dużo lotów z Niemiec/Francji/Włoch, które kiedyś nie leciały nad Polską a teraz nad nią lecą. Możesz podać konkretne przykłady? Trudno mi jakoś sobie wyobrazić, że na trasie do Azji jest dużo tras, które w normalnych warunkach prowadzą przez Ukrainę a omijają Polskę. gosc_bb745: podobne pytanie: konkretnie, które trasy VN uprzednio omijały Polskę a leciały przez Ukrainę? Ewentualnie mogę sobie wyobrazić, że teraz lecą dłuższą trasą przez Polskę, niż kiedyś, ale nie widzę dużo tras, które kiedyś nad Polską w ogóle nie leciały a teraz tak. Dodam, że nie sądzę, by w artykule podawano nieprawdziwe dane o wzroście ruchu nad Polską, tyle, że ciekawi mnie, skąd dokładnie ten wzrost wynika, ponieważ przypuszczałem, że ruch lotniczy nad Polską spadnie.
usuniety 2014-07-22 18:07   
usuniety - Profil usuniety
@gosc_bb475 do tego co napisal gosc_3635e sporo lotów z Grecji, Tunezji, Włoch do Rosji. Spora czesc lotow z Niemiec, Francji, Włoch do Azjileci teraz dłuższą drogą na Polska niz do tej pory. Oczywiscie trasy sie zmieniaja w zaleznosci od tego gdzie lepiej wieje na gorze, ale ogolnie widac jak to nagle sie zmienilo. Co do nazw drog lotniczych to polecam stronke w zaloczniku. Trzeba kliknac na "World Hi", co oznacza gorne drogi lotnicze.
zobacz link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama