LOT kontra tanie linie lotnicze

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
05 lutego 2014 11:05
8 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Dziennik Gazeta Prawna", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_402fe 2014-02-07 14:45   
gosc_402fe - Profil gosc_402fe
gosc_0bfc9: roznica miedzy doplatami do LOT i Ryanaira jest taka, ze LOT otrzymal jednorazowa, scicle kontrolowana dotacje, ktora ma zwrocic. Podobne formy pomocy otrzymaly Austrian Airlines i SAS. Dla Ryanaira wyludzanie pol-legalnych bezzwrotnych dotacji (w formie "reklam") od ambitnych lotnisk regionalnych (badz regionow) jest podstawa modelu biznesowego. Bez nich FR nie bylby linia dochodowa (o czym byl jakis czas temu artykul na tym portalu), zreszta i tak zanotowal strate za ostatni kwartal.
dareck 2014-02-05 20:02   
dareck - Profil dareck
spotter10: Jeśli to zarząd "nie do końca informował", i jakoś nie słychać o pociągnięciu tegoż zarządu do odpowiedzialności karnej, to tylko potwierdza tezę, że los LOTu wszystkim za niego odpowiedzialnym zwisa i powiewa - a ich pozorne zainteresowanie trwa dopóki można ciągnąć kasę z budżetu. Tak przy okazji - czy obrazek z linku to fotoszopowe dzieło sztuki, czy naprawdę catering LOTu osiąga nowe poziomy abstrakcji? :)
zobacz link
gosc_0bfc9 2014-02-05 14:47   
gosc_0bfc9 - Profil gosc_0bfc9
1) ryanair zgosil sprawe do KE i UOKiKu po tym, jak probowano zmusic go przedplat 2) doplaty do ryanaira to grosze z tym co podatnicy pompuja w LOT ktory tnie polaczenia i podnosi ceny
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama