Bydgoszcz chce wznowić loty do Warszawy

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
27 stycznia 2014 19:08
25 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza Bydgoszcz", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
pikol 2014-02-01 21:01   
pikol - Profil pikol
właśnie o to chodzi , że prywatnie czy biznesowo szuka się najlepszego połączenia w wyszukiwarce i jakieś sentymenty , że się chciałoby jakąś konkretną trasą lecieć dotyczą najwyżej kilku procent pasażerów
sauvi 2014-01-28 18:06   
sauvi - Profil sauvi
@marekd: mysle, ze udzial procentowy nie jest wlasciwym wskaznikiem. Wazne jest, aby co najmniej jeden spory przewoznik mial hub. Np. Miami jest dla bardzo wielu podroznych portem docelowym, ale jednoczesnie waznym portem przesiadkowym dla American Airlines (i One World w ogole), ze sporym wyborem polaczen.
marekd 2014-01-28 17:54   
marekd - Profil marekd
Proponuję używać zamiast słowa hub nazwy port przesiadkowy. Ładniej po polsku i oddaje istotę zagadnienia. Swoją drogą jaki procent pasażerów tranzytowych powinien przesiadać się na danym lotnisku żeby go uznać za port przesiadkowy? Myślę że 25% to powinna być dolna granica. A co o tym sądzą forumowicze?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama