Łódź w potrzasku

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
17 stycznia 2014 08:31
8 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rynek Infrastruktury", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_9838a 2014-01-17 21:46   
gosc_9838a - Profil gosc_9838a
W Polsce samorzadowcy lubia isc na kompromis z pewnymi liniami lotniczymi, jednak na dluzsza mete jest to kompromis bardzo malo oplacalny. Zanim sie zainwestuje w lotnisko, nalezy pomyslec jak takiemu lotnisku mozna zapewnic latwy dostep do transportu szynowego. Skomunikowane lotnisko z funkcjonujacym dworcem kolejowym to jest karta przetargowa. Ludzie moga wowczas dojechac z roznych miejsc na lotnisko. Unia ma promowac transport kolejowy, i trzeba to wykorzystac, zeby wzomcnic inwestycje lotniskowe.
trucker 2014-01-17 21:26   
trucker - Profil trucker
Dalej chcemy budować lotniska w Polsce ? Może jeszcze Gdynia , Koszalin , Olsztyn , przy okazji Białystok.... w Radomiu też może być. Czy niektórzy są opętani ? Łódź kuleje , Bydgoszcz tak samo... nie mówie już o Goleniowie czy Lublinie.... , ale cóż zastaw się a postaw się!
wojtek 2014-01-17 21:08   
wojtek - Profil wojtek
Jak dla mnie priorytetem zarządu powinna być w pierwszej kolejności próba zwiększenia częstotliwości lotów na trasach już istniejących - Londyn na lato wygląda nieźle, ale Dublin i Oslo przy dwóch rejsach tygodniowo? Cóż z tego, że jest połączenie, jak większości pasażerów pewnie nie odpowiadają dni operowania i wybierają Modlin czy inne oddalone lotnisko. A widzę to sam po sobie - przykładowo w GDN Wizzair ma całą masę połączeń - i cóż z tego jak większość z nich lata dwa razy w tygodniu i chcąc lecieć np na weekend po prostu się nie da.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama