Mniej ofiar wypadków lotniczych

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
02 stycznia 2014 13:58
2 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Wirtualny Nowy Przemysł", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

gosc_68193 2014-01-04 08:00   
gosc_68193 - Profil gosc_68193
Prawda jest taka że 90% ludzi w ogóle nie rozumie jak to się dzieje, że samolot leci ani tego jak wytwarzana jest siła nośna. Nic więc dziwnego, że lot samolotem wydaje się im równie abstrakcyjny lewitacja i dlatego zdrowy rozsądek się buntuje. Stąd te wszystkie niepotrzebne lęki. Kiedyś w szybko jadącym samochodzie z otwartymi oknami prosiłem znajomych żeby złożyli dłoń w delikatny łuk i wystawili rękę za okno. Zapytałem "Czy ciągnie twoją rękę do góry? No to teraz widzisz jak działają skrzydła samolotu. Samolot będzie latać dopóki ma wiatr pod skrzydłami"
banan86 2014-01-02 16:42   
banan86 - Profil banan86
I niech mi ktoś powie, że latanie jest niebezpiecznie! Ja to raczej boję się, że zginę w samochodzie jadąc na lotnisko niż w katastrofie lotniczej. Niestety ale transport drogowy jest o wiele bardziej niebezpieczny, bo prawo jazdy wydają prawie każdemu: światło czerwone to tylko sugestia, pełno jest psycholi/pijaków na drogach pędzących (bo nie jadących) swoimi 15-letnimi gruchotami z nieważnym przeglądem technicznym.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama