Tanie zimowe wczasy

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
27 listopada 2013 13:13
3 komentarze
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Wirtualna Polska", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kriskret 2013-12-01 05:17   
kriskret - Profil kriskret
Jeszcze jedno... jesli ktos z was planuje podroz na druga, polkule, : Kanada, USA, Ameryka Poludniowa, Karaiby... to z Amsterdamu lub Frankfurtu (Moze z Berlina? ) be,dzie o wiele taniej i przyjemniej !!!
kriskret 2013-12-01 05:14   
kriskret - Profil kriskret
Niefortunnie macie tylko z Polski dwa najgorsze miejsca na Kubie - Hawane, i Varadero. - To tak jakby na wakacje pojechac do Sosnowca. Polecam Gran Club- Santa Lucia (Camaguey) , Jibacoa i inne . Zamowcie wczasy w Toronto , be,dzie o 40 % taniej niz z Polski i wszystkie miejsca i hotele do dyspozycji. No i , ... zobaczycie Toronto ( 2 razy) mozecie sobie zrobic przerwe, , na przyklad z 2 dni przed wczasami i z 2 dni po. Lot z toronto na Kube, 3 godziny. Na terenie Toronto jest z 20 polskich biur podrozy. Polecam zobacz link
kriskret 2013-12-01 04:54   
kriskret - Profil kriskret
Bylem wiele razy na Kubie ( w roznych miejscach) ... , byla tam i z setka moich zanajomych po 10 , 20 razy. Byli tez na Dominikanie... ale tylko raz...i nigdy wie,cej - To strata forsy. -Amerykanski shit w karaibskim (niechlujnym, olewaja,cym) wydaniu. Polaecam Kube, , Kube, i Kube, .Usmiech , przemila obsluga, czar starych czasow, prawdziwa przygoda. No i ta muzyka, cygara, kawa, Wow !!! Amen !
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama