Rentowność Radomia po 7 latach?

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
26 listopada 2013 11:15
8 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "radom24.pl", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_ea957 2013-11-28 06:30   
gosc_ea957 - Profil gosc_ea957
Przecież już za 2 lata dzisiejsi przekręciarze pójdą siedzieć i wtedy zniknie problem finansowania lotnisk wybudowanych w idiotycznych miejscach. Po prostu nowa władza je pozamyka, bo to jest jedyne wyjście.
gosc_200d9 2013-11-27 13:04   
gosc_200d9 - Profil gosc_200d9
Jakakolwiek linia zanim zacznie latac z RDO najpierw rozwazy latanie z LCJ, ktore ma te sama odleglosc od WAW. I jezeli latanie z LCJ jej niespecjalnie bedzie szlo (a wszyscy widzimy ze LCJ kiepsko przedzie, Wizz juz stamtad uciekl, Ryan lata bez wiekszego entuzjazmu), to oczywiscie nigdy sie nie zdecyduje na RDO, ktore przegrywa z LCJ na wielu polach a nie wygrywa na zadnym. Skoro warszawiacy nie lataja z LCJ to nie beda tez latac z RDO, co skazuje te lotniska na bycie regionalnymi. Na szczescie LCJ jest 3im najwiekszym miastem w Polsce, dzieki czemu udalo mu sie sciagnac linie tradycyjne. RDO jest bodajze 13tym miastem w Polsce, wiec zaden SAS czy Lufthansa nie bedzie sie wyglupiac. Szczytem mozliwosci RDO bedzie sciagniecie tam dwoch czy trzech destynacji FR i W6. zwiazku z tym mowienie o rentownosci RDO jest absurdem. Jesli RDO kiedys bedzie rentowne, to LCJ bedzie drugim LHR a LUZ Dubajem;)
marekd 2013-11-27 12:30   
marekd - Profil marekd
Radom szybciej się sfinansuje niż się to wydaje. Część kosztów ze względu na współużytkowanie ponosi wojsko. Inwestycje jak na razie były bardzo skromne jak na lotnisko tej wielkości. Kto nie wierzy niech poczeka do końca przyszłego roku i zobaczy.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama