Do Szyman trzeba będzie dołożyć

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
20 listopada 2013 13:11
8 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Radio Olsztyn", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_6aaf6 2013-11-20 18:51   
gosc_6aaf6 - Profil gosc_6aaf6
Lotnisko Szymany gdyby pełniło funkcje militarne i cywilne jak np w Krakowie czy Radomiu mogłoby być finansowane wspólnie przez wojsko i samorząd ... a tak trzeba coś wymysleć - a pomysłów pewnie wystarczy.
krzysiekl 2013-11-20 18:48   
krzysiekl - Profil krzysiekl
to natura całej Europy, że bogatsi płacą na biedniejszych. Może także dzięki temu nie mamy dzielnic nędzy jak w Ameryce Południowej. Samo janosikowe jest potrzebne, dyskusyjne może być wpływ z których podatków powinien być przekazywany na janosikowe i jaka część tego wpływu.
gm717 2013-11-20 18:28   
gm717 - Profil gm717
marekd - kłóciłbym się z Tobą nad sensem Janosikowego, które muszą płacic dane miasta - moim zdaniem bezsens. Jeszcze bardziej bezsensowny jest Twój pomysł - niektóre lotniska - czytaj większosc małych, to niespełnione ambicje samorządów, wójtów, burmistrzów, prezydentów, marszałków i cholera wie kogo jeszcze. Nie oszukujmy się, ale większosc z tych lotnisk, czyli Łódź, Bydgoszcz, Szczecin, Radom, Zielona Góra - szansy na rozwój nie ma i miec nie będzie. To są lotniska do zamknięcia - krajówki z tych portów nie pójdą nawet za załóżmy 10 lat, kiedy Polska będzie (załóżmy) bogatsza. Nie ma sensu utrzymywanie tych lotnisk. Jaki jest sens w "osiągnięciu wyższego etapu rozwoju komunikacji lotniczej" - płacenie małym portom, które tę kasę przeznaczą na dofinansowanie dla linii lotniczych, która sprzeda x biletów po 19 zł. na danej trasie/trasach ? Tak ma wyglądac rozwój lotnisk w Polsce ? Chyba nie bardzo. Niech te szesc portów się rozwija, a reszta niech po prostu przestanie marnowac kasę podatników.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama