Połączenie lotnicze cargo Rzeszów-Miami?

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
01 października 2013 16:58
19 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "gospodarkapodkarpacka.pl", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_abc35 2013-10-05 22:34   
gosc_abc35 - Profil gosc_abc35
Towary odprawiane są jako lotnicze, ale ładowane na ciężarówki, które kilka razy w tygodniu odjeżdżają do Krakowa lub Lipska albo Frankfurtu nad Menem. Tam dopiero przeładowywane są na samoloty. - BRAWO :) A to Polska właśnie !!!!!!!
gosc_1429e 2013-10-02 12:12   
gosc_1429e - Profil gosc_1429e
Fajnie, fajnie ale czy ktoś się spytał linii cargo lub grup spedytorskich. To przecież oni decydują o otworzeniu połączenia a nie lotniska. Co lotniska chcą przewozić pomiędzy sobą? Gdyby to było takie proste ( wystarcza porozumienie lotnisk by otworzyć połączenia) to tak samo działoby się z połączeniami pasażerskimi.
pcharasz 2013-10-02 10:49   
pcharasz - Profil pcharasz
easyryan, czyli pracujesz na jednym z lotnisk, być może sprzedajesz kawę albo sprzątasz kible, nieistotne, ale wiesz, gadaniem że "powinniśmy mieć takie połączenie" bo "takie destynacje są dla nas przyszłością" ośmieszasz się. Zapewniam cię, że gdyby połączenie pasażerskie RZE - MIA było takie perspektywiczne jak twierdzisz, to już by się konkurencja o nie biła. A może wyczarteruj samolot i sam zacznij sprzedawać bilety na to połączenie? Dorobisz się, a przy okazji zaspokoisz ludzkie zapotrzebowanie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama