Potrzeba ekspertów by ratować lotnisko

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
23 września 2013 13:28
11 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mietek 2013-09-24 11:12   
mietek - Profil mietek
Lotnisku typu LUZ jest potrzebne ale większości osób pewnie chodzi o to, że może podzielić losy BZG. Z BZG pewnie też mają dobre obłożenie na trasach do DUB czy STN ale sęk w tym, że kilka tras nawet z dobrym obłożeniem, do których trzeba dopłacać lub dawać zniżki, nie gwarantują rentowności lotniska. Nie jestem za tym, żeby lotniska były tylko i wyłącznie w 5 miastach ale trzeba podchodzić do tego ostrożnie. Moim zdaniem powinny być lotniska w prawie każdym mieście wojewódzkim; oprocz Opola i Kielc. Powinni zbudować lotnisko w Białymstoku i być może w Olsztynie. Wyjątkiem jest tutaj oczywiście Warszawa, która może mieć dwa lotniska:)
krzysiekl 2013-09-24 09:52   
krzysiekl - Profil krzysiekl
@p747
to trochę nie tak. według mnie sugestia jest taka, że niektóre lotniska _byłyby_ chybione) gdybyśmy mieli lepszą infrastrukturę w Polsce (lepsze dojazdy do innych lotnisk).
przemolot 2013-09-24 09:50   
przemolot - Profil przemolot
Myślałem, że dyskusja dotyczy BZG ;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama